Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám csak két napig...

A kutyám csak két napig hajlandó megenni a tápot, utána 3 napig is böjtöl, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Prémium táppal etetjük. Végre megtaláltuk azt a tápot, amitől nincs hasmenése, nem vakaródzik, nem rágja magát. Szép a szőre stb, stb.

Megkapja a napi adagját reggel és este, neki esik, úgy, mit aki sose evett, szinte tisztára nyalja a tálat kb két napig. A harmadik naptól nem hajlandó belőle enni. Pedig úgy csinálom, ahogy a nagykönyvben meg van írva: odaadom, várok 10 percig nem nyúl hozzá, elteszem. Este megkapja. Nem nyúl hozzá elteszem, másnap reggel megkapja....

Ez így megy három napig, utána eszik két napig megint, majd megint jön a három napos böjt.

Persze, amikor készítem a kaját nekünk, ott ül a lábaimnál, kunyizik, de nem adok neki semmit. Ilyenkor kikérezkedik az udvarra és bogarászik.

Tanácstalan vagyok. És minden fajta táppal ezt csinálja.

Még csak 7 hónapos, és sovány.


2014. szept. 17. 23:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, minden táppal eleinte olcsóbb táppal etettetük. De sok probléma volt vele, vakaródzott, rágta magát a csirkés táptól. Rengeteg széklete volt, vagy hasmenése.

De azokkal is ezt csinálta. Úgy volt hajlandó megenni a rendes adagját, ha valamivel összekevertem a tápot, pl. Egy pici kanál konzerv, vagy joghurt. De ezt csak egyszer próbáltam ki, így semmi gond nem volt.

De most kipróbálom, hogy csak este kap enni, előtte elviszem egy nagy sétára. Kiváncsi vagyok mi lesz.

2014. szept. 18. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!