Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rántottlevest adhatok néha a...

Rántottlevest adhatok néha a kutyumnak kenyérrel? (ha épp nincs más)

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 A kérdező kommentje:
vagy ti ilyenkor mit szoktatok?még vmi hasonló ételke?
2010. jan. 23. 23:08
 2/73 anonim ***** válasza:
51%
Hogyne.Én szoktam adni neki,vagyis adtam a régi kutyusomnak,a mostani már el van kapatva,kutyakajánál alább nem adja,inkább nem eszik :((
2010. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
48%
Adhatsz. Csak ne sózzad, fűszerezd. De inkább számolj úgy hogy mindig akkor vegyél amikor az előző kaja még nem fogyott el.
2010. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
63%
Háát a kutyák gyomra, ha nincsenek hozzászokva gyakran nem bírják a fűszeres kajákat, de ha nem használsz sokat és tényleg csak néha eteted ilyennel akkor belefér. Mi néha sótlan főtt rizst keverünk össze 3-4 nyers tojással.
2010. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
61%

Hát,ha nincs más,mert épp olyan helyzetben vagy,akkor adj neki nyugodtan.Nyilván a legrosszabb az éhezés lehetne neki.

Én is van,hogy azt főzök,ha nincs másra pénzem.

Semmilyen egészségkárosodást nem okozott még nekik.:)

2010. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
hát most sajna hétfőn kapok fizut és addig nem igazán van pénzem rá, épp kijövök addigra vhogy, a saját ebédemen is nagyon spórolok már
2010. jan. 23. 23:17
 7/73 A kérdező kommentje:
de persze mindig találok vmit neki, hisz nagyon szeretem, ő is családtag nekem, mivel ketten élünk csak:)
2010. jan. 23. 23:18
 8/73 anonim ***** válasza:
52%

Személy szerint én is imádom a rántottlevest :)


no és mellesleg(bár nem ide tartozik) a kismamáknak kifejezetten ajánlott.

2010. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
37%

Figyelj csak!

ha a kutyusnak jól esik, nyugodtan adhatod. Az én kutyusom a csípős chilis babért ölni tudna, ha megérzi, hogy fő (benti kutyus) teljesn be van zsongva, addig visít , amig nem kap. Imádja.

Másik kedvence: bolognai spagetti, tejfölös máj.


Hidd el, ha neki jól esik, nem lesz baj.

2010. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
63%
Akkor kérdeznék valamit utolsó: ha a kisgyereknek jól esik egy zacskó cukor akkor az jó is neki? Ilyen fűszeres, erős dolgok nem valók a kutyáknak...
2010. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!