Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rántottlevest adhatok néha a...

Rántottlevest adhatok néha a kutyumnak kenyérrel? (ha épp nincs más)

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:

Egyébként azon kacarászok itt magamban, hogy Te még azt sem tudod megnevezni, hogy miből lesz diplomád?

Etológia egyenlő kutyából diploma vagy mit írtál?

Én nem hallottam még"kutyából diplomát" :D


Az etológia pedig az állatok viselkedésével foglalkozik legjobb tudásom szerint.


Vegyél be egy nyugtatót, és térjünk nyugovóra. Szia!


:) :) :)

2010. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:

Talán tanulj meg olvasni :) Politológiát senki nem említett xD Én legfeljebb etológiát mondtam... :)

Én tudok mondani neveket de egyik sem jogász, mert ugye attól nem lehet érteni a kutyákhoz, így viszont nem fogod őket ismerni és ha nekem kávézós szak akkor nekik is.

De pl Dr. Pongrácz Péter, tenyésztő, etológus. Csányi Vilmos, Gácsi Márta (Top Mancs kutyaiskola, kutyás könyvek), Árkosi József tenyésztő+terelés, Balássy Evelin, Caeser Milan, régebbiek közül Szinák János kutyás könyvek, ELTE etológiás részlege, Stefan Siman, Jan Fennel stb... De mondom beírod a keresőbe hogy kutyanevelés vagy ilyesmi és meglátod...

[link] tessék szemezgess...

és nézd meg ezeket a boldogtalan kutyákat, nem is értem miért nem jelentették még fel őket :) a kutya élőlény, nem lehet gyorsaságra és lelkesedésre kényszeríteni, ez igazi :) még egy jogász is láthatja rajtuk a boldogságot. Gondolom régen a kutyák csak henyéltek nem munkárs voltal vagy ha igen akkor az tuti kínzás volt :D

http://www.youtube.com/watch?v=HqbVbPvlDoM&feature=fvsr

http://www.youtube.com/watch?v=ct2EcdbiK-I

http://www.youtube.com/watch?v=AUtPKbMwnRo

http://www.youtube.com/watch?v=pkPNa4DBFHI&feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=4LxVkcLyqM4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=YYqq6Swzzi0&feature=channel

és még ezer dolog van amit lehet velük együtt csinálni. :) egyik sem kötelező, de a nevelés mindegyiknek szükséges... :) Na mindegy, nekem elég látni a kutyáim dolgog képét. :) Arról ne is beszéljünk hogy normális választ adtam az elején csak mindig feldühít ha azok oktatnak akik nem értenek hozzá. :)

2010. jan. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
Igen, kinológiából lesz végzettségem, amit 3 év biológia képzés után startoltam (mivel ez a szabály) meg, csak megemlítettem, hogy etológusok is foglakoznak a kutyával... Azért mondtam azt hogy kutyából, mert így érti a pórnép, ha azt mondom kinológia, legfeljebb Kína jut róla eszükbe, vgy hogy az anyjukat szídom xD
2010. jan. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
Az is csak a te lelki szegénységed mutatja hogy ami nem olyan mint a tiéd az már lenézed, de nekem legalább már most tudom hogy lesz munkám és azt csinálom amit szeretek... Csak aztán nehogy megváltozzon a véleményed, ha pl a jövendőbeli elveszett gyereked egy munkakutya találja meg, ha lerokkansz és egy segítőkutya fogja neked a villanyt belapcsolni, ha rosszfiúktól ment meg egy rendőrkutya, vagy egy másik a drogot találja meg nálad, de az is lehet hogy epilepsziás leszel és a kutya fogja jelezni a rohamod, de ha pl meghalsz és lesüllyedsz egy tó mélyére akkor us képes lesz egy keresőkutya kiszagolni :) Te becsülöd le a kutyákat amikor azt mondod, hogy nekik nincs szükségük nevelésre, te nézed le azt a lenyűgöző intelligenciát ami arra vár hogy szórakozhasson veled...
2010. jan. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 RastaMama ***** válasza:
a kenyeret ne vidd túlzásba, sőt, inkább mellőzd. Pláne, ha nem csontszáraz. Megkelhet a pocakjában. Megkérdeztem erről a dokinkat, mert az én kutyim imádja rágcsálni a száraz kenyeret. Akkor már inkább főzz hozzá rízst, vagy kutyatésztát. De mindenképpen alkalmi legyen, h ilyen kaját kap, főleg ha kicsi, mert kell neki a kimondottan neki való kaja-kutyatáp, abból is a jobbik fajták. Csak azért, h mondjuk változatosabban egyen adhatsz neki pl főzeléket is.
2010. jan. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:

01:08:

miért ne lehetne megnevelve attól egy kutya, mert nem járt kutyaiskolába?:O

2010. jan. 24. 09:38
 57/73 A kérdező kommentje:

és ismeretlenül meg kérlkem ne állíts oylat h az ilyenek miatt mint én mennek akutyák menhelyre

mind szép és jó h sokat törődsza kutyáddal

de honnan veszed hogy az enyém nincs megnevelve?látod én csak ennyit nehezményezek, hogy miért kell lenézni azokat akik nem kutyasulisok? azoknak már felesleges az állat? mert a szvaiddal ezt állítottad:(

és kérlek ne írj ide többet, mert ez nagyon rosszul esett h szerinted az "ilyenek"miatt mint én lesznek amenhelyi kutyák.hát hidd el SOHA de SOHA nem lesz az belőle!

2010. jan. 24. 09:43
 58/73 anonim ***** válasza:
Attól még lehet engedelmes egy kutya, hogy nem jár kutyaiskolába. Jázminkát én is póráz és szájkosár nélkül viszem sétálni, mégis tudja, hogy mit szabad és mit nem. Nem fogom szorosan, nem parancsolgatok neki, mert egyenlő társként tekintek rá. De tudja - ugyanúgy, mint egy felnőtt ember vagy egy kisgyerek is tudja - ,hogy mi az amit szabad, és mi az amit nem. Nem a márkás kaják és a kutyaiskolák vagy kutyakiállítások teszik a kutyát vagy a gazdit. Sőt, nekem megvan a véleményem azokról, akik ennyire verik a nyálukat a kiállításokról. Az ilyen gazdik egy keverék kutyában már meg sem látják az örömet, nekik csak a fajta kutya kell. Egy keverék kutyussal meg nem is tudnának mit kezdeni.
2010. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy külön főzök a kutyusomnak rizst vagy tarhonyát, nem azt jelenti, hogy úgy ugrálok, ahogy a kutyám fütyül. (tök hülyén hangzik így a mondat, de mindegy) Azt jelenti szimplán, hogy szeretem annyira, hogy ne sz@rjam le a véleményét dolgokról, és veszem arra a fáradtságot, hogy tudomásul vegyem az ő akaratát. Az, hogy valaki úgy van vele, hogy eszed, nem eszed nem kapsz mást, és a rendes törődés helyett inkább ráerőlteti a kutyaiskolát, az még nem azt jelenti, hogy jobban szereti a kutyáját, mint én, vagy a másik több ezer ember, aki veszi a fáradtságot arra, hogy megismerje a kutyája ízlését. Én a kutyámra úgy tekintek, mintha a gyermekem lenne, pont ezért ügyelek arra, hogy olyat egyen, amilyet szeret is.
2010. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:

Na ne már !

A rántott levestől eljutottatok a diplomáig,a kutyakiállításig, a majmozás és az anyázásig ? :D

Nem értem miért sülyedtek eddig a szintig . No mindegy nem akarok Off-ni így nem írok ... :)

2010. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!