Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rántottlevest adhatok néha a...

Rántottlevest adhatok néha a kutyumnak kenyérrel? (ha épp nincs más)

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
65%

Nekem meg van néhány ismerősöm,akik gyüjtik a kajamaradékokat.Csupán emberségből,barátságból megteszik,hogy nem a kukába dobják.

És bizony sokszor ez átsegít a nehezebb időszakokon.:)

2010. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
67%
Hát az tényleg szép, de azért a chili meg ilyenek az túlzás.
2010. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
39%
nyugodtan ehetnek házikosztot,régen sem volt külön kutyatáp,sőt kabátka,cipőcske sem mégis megvoltak.
2010. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
56%

A chilis babot adó gazdi vagyok:


Butaság. Én annó megkérdeztem állatorvostól, hogy mit tegyek, adjak neki. Ő azt mondta, hogy egy kanállal nyugodtan adhatok, ha ennyire sír érte. Attól nem lesz baja, hogy kb félévente egy kanállal eszik. nem eszek minden nap azt.

A gyerekre és a cukorra válaszolva:

Igen, odaadnám. Minden szülő ad a gyereknek cukrot, csokit. A lényeg a mennyiségen van. Nem mindegy, hogy havi 1 csoki vagy napi 1.

2010. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
46%

A 23:59-es vagyok:

Még valami, az állatorvos nem azt mondta, hogy ktyugyilkos vagyok, hanem mosolygott és azt válaszolta, hogy ínyenc a kutyus, nincs azzal baj.

2010. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
64%
Az én kutyám meg például egyáltalán nem hajlandó kutyaeledelt enni, semmilyen mennyiségben sem! A drága Purinától kezdve az Acanaig mindent kiróbáltam, de annyit is ért. Átadtam a szomszéd kutyájának. Jázminka csak és kizárólag házikosztot eszik, a munkatársaim minden nap összekészítik egy befőttesüvegbe az ebédmaradékot, azt hazahozom, főzök hozzá egy kis rizst vagy tarhonyát és már eszik is. (kedvence a húsos rizs és a húsos tarhonya)
2010. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
46%

Na látjátok!


Jázminka is tudja mi a jó. Nem szereti a kuytatápot, akkor most a gazdinak erőltetni kellenne? Butaság. Egye csak a rizses husit. Ennyi. :)


(chilis babos)

2010. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
0%

Jaj istenem az én kutyáim mekkora mutánsok hogy imádják a tápot xD Ja hogy nem teszkós szemetet esznek és hogy én vagyok a főnök és nincs olyan hogy nem akarják, azt kell enni ami van? Hűha? Te meg csak örülj közben a fejed tetején téncol a kutyád, mert ha nincs kedve épp akkor adsz neki mást, jól irányítható vagy. :D

Én inkább nem kisérletezem a kuyáimmal, hogy kibírják-e azt ami nem nekik való... Kedves kérdező ne fűszerezed nagyon azt a levest és akkor mehet.

2010. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
52%

Kérdzted, hogy még mit adhatnál neki ilyen helyzetben.


Szerintem ha marad egy kis pörkölt annak a szaftjába kenyeret keverni, vagy krumplit, az is ízletes, megeszi majd.

vagy főzz egy kis kruplit rá egy kis paprikás hagyma (pörkölt alap)

Szerintem az is jó. Vagy főtt tészta rá egy doboz tejföl, az nem egy vagyon.


ha nincs más, szerintem ez is jobb a semminél. Nem igaz?

2010. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
43%
Hát ti milyen okosak vagytok :) Hagymát nem szabad adni a kutyának, a krumplit meg nem tudja megemészteni mert kutya... Hiába adod neki... :)
2010. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!