Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rántottlevest adhatok néha a...

Rántottlevest adhatok néha a kutyumnak kenyérrel? (ha épp nincs más)

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
34%

Most olvasom, hogy mit írsz? Ezerszer okosabb vagyok?


Ne becsülj csak le. nekem jogászi végzettségem van. Szerintem picit okosabb vagyok, mint te a kutyás diplomáddal. Ne kávézós szakkal akarj kitünni! :)

Írni bárki tud, nézz már körbe, mennyi hulladék könyv van. A minőség alacsony. Kutatók véleményére adj, ne kis szarokra. Másrészt nem állítani kell a dolgokat, olyan állításokat kell tenni, amelyek tudományosan alátámaszthatóak. Ha erre képes vagy, hiszek neked, a firkászoknak is. Így viszon nem.


További szép estét és minden jót!Chilis babos

2010. jan. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem is beszélve hogy a saját rohadt kertedben is belémehet a kullancs! De gondolom olyanról még nemhallottál hogy egy idő után hozzászoknak egyes irtókhoz a kullancsok és már nem is zavarja őket. :) De addig lesz ilyen nagy pofág míg valami nagy baj "be nem veri"... :)
2010. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
0%
Hiába vagy jogász, a kutyákat ott nem lehet jobban megismerni... :) És képzeld a tudósok sem azon a véleményen vannak mint te... Csak sajnos téged az nem fog érdekelni, mert azok a tudósok akik a kutyákkal foglalkoznak (etológusok, kinológusok) le vannak nézve általad... Miért nem nézel utána?
2010. jan. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
46%

Képzeld el, hogy van tökéletes védelem. Erdőbe járok a kutyával, soha nem volt semmi probléma az évek alatt. Jó minőség esetén nem fordul elő.


Amúgy meg te vedd már észre, hogy a kérdezővel együtt 2 az 1 ellen beszélsz. Hol vannak az ezrek? Néhány okoskodó majom, de a többség a kérdezőhöz hasonló.

2010. jan. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
46%

Lenézve?


Ha mind ilyen primitív, mint Te, mit tehetnék mást?


Bizonyísd be, hogy okos vagy. Kapsz egy kiskritikát és máris "pofa" stb . kifejezést alakalmazol rám.

Nagyon primitív vagy kicsi lány.

2010. jan. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem is erről az oldalról beszéltem, hanem hozzáértőkről... Mondom miért nem nézel utána?

Hát akkor bmeg vagy te vagy nagyon hülye de szerinted én, hogy a nyakörv és a spot on ellenére belement az a dög ja hogy az oltásról ne is beszéljünk... :) Álmdozz csak... gondolom van már pár zabigyereked is, mert ugyanez van a szexben is, nincs tökéletes védekezés... :) Egy db kutya akibe nem ment bele, az összes többi nem számít akibe belement. Arról ne is beszéljünk hogy ha nem kopasz kutyád van akkor nem tudod 100%-osan átvizsgálni...

2010. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
0%

Mit bizonyítsak be? Miért nem nézel utána? Én nem tudom mire is vagy kiváncsi. Nekem a neves orvosok, ELTE, kutyakiképzők, etológusok tökéletesen megfelelnek, azt nem tudom neke mi a tuti...

Nem szenvedek ilyen h*lyékkel... Holnap vár a kutyaiskola, amit annyira utálnak a kutyáim, hogy már előre hozzák a prázt és ugranak a kocsiba... Áájáj, de sz*r lehet nekik...

2010. jan. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
20%
Ja és jó édes anyád a kicsi lány. Disznók elé nem szórunk gyönygöt... Akármilyen sz*r jogászvégzettségük van, attól a kutyához nem fognak érteni. :)
2010. jan. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
46%

Annyira utálom, hogy manapság mindenki kaphat diplomát, tudás nélkül. Politológia, bla bla bla.


csupa kávézós szak. Ettől azt képzelik, mint te is, hogy mennyire inteligens ,okos egyéniségek. Tegyetek le valamit az asztalra, aztán jártassátok a csőrötöket. :)


Nem a végzettségemről van szó. Ez attól független. Ne akarjátok már a semmire alapozni a hitünket. Majd hiszek dolgokat, ha bebizonyítjátok.


Mondj egy nevet és egy konkrét példát , ami bizonyítja mindazt, amit előadtál nekünk!


Melyik könyvből olvastad? :) Az is elég, ha nem boldogulsz, megnézem már mit ír.

2010. jan. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy a "diplomád" kevés ahhoz, hogy felfogj egy kérdést.

Zabijaim? Képzeld el, nincs gyerekem. Tudod, nálunk embereknél őket így szokás nevezni.

Sajnálom, hogy néhány kérdéstől ideges leszel, mert nem vagy képes konkrét válaszok megírására. Inkább menekülsz a "hülyékkel nem foglalkozom" válasszal.


Az anyázást és mindezt összevetve, annyit mondhatok lejött a stílus.


Egy buta, tanulatlan, öntelt , primitív liba vagy. És sajnos hülye ahhoz, hogy ezt magad is belásd.


Én azt hiszem minden válaszodra kielégítő magyarázatot adtam. További kellemes estét kívánok mindenkinek!


Chilis babos

2010. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!