Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látta valaki tegnap a híradóba...

Látta valaki tegnap a híradóban azt az undorító embert, aki a kutyusát rugdosta, húzta-vonta pórázon sétáltatás közben? A kamera felvette, de nem hallottam rendesen ugye elvették tőle a kutyust? Tudtok róla valami konkrétat, mi lett vele?

Figyelt kérdés
Bár tudnám hol lehet, nagyon szívesen gondját viselném. Tudom, hogy sok ilyen szemét ember van a világon, de nagyon felháborít és utálatot érzek az ilyen emberek iránt.
2010. jan. 24. 21:39
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és remélem igaz, hogy elkobozták tőle. Még hogy szereti?! Bár tudott volna inkább elmenekülni tőle, de csak rángatta szerencsétlen kutyust. Minek tart az állatot, aki nem szereti? Senkinek nem kötelező!!! Soha ne legyen öröme az életben.

Örülök, hogy sok érző ember írt, és ti is így gondoljátok.

Egy erős állatrendőrség miért nincs még?? Hátha akkor komolyabban vennék ezek a szemét emberek.

2010. jan. 24. 22:16
 12/41 anonim ***** válasza:
93%
én nem láttam de biztos kemény szerintem is bekéne nyomozni.ilyen szemeteket:S
2010. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%
én is láttam most a naplóba, meg előtte itt a gyakorik kérdéseken volt fenn, utána mutatták a hiradóba... undoritó egy csicska ember, és tényleg azt mondta, hogy ő nagyon szereti a kiskutyát, és azért volt, mert mérges volt, mert kiszaladt és mérges volt rá, mert nem akarta, hogy elüssék.. :S én még soha nem rugtam bele a kutyámba, máséba se, de az ő fejével szívesen fociznék:S
2010. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
93%
előző vagyok... még mindig nem értem, hogy maradhatott nála:S még azt is nyilatkozta, hogy nem volt annyira komoly, mint amilyennek látszik a videon:S
2010. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
A tévéből úgy tűnt, hogy elég jó háza van a komának, szóval valószínűleg nem fogja földhözvágni az az 500.000-es pénzbüntetés. Én emellett még börtönbe is zárnám legalább pár hétre, hogy maradandó nyomot hagyjon a lelkében az eset. A pénz meg sajnos megy a nagy közös állami kasszába, pedig a menhelyeknek mekkora szükségük lenne rá!
2010. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindenkinek a véleményével, sajnos úgy érzem még nagyon sok idő, hogy valami változás legyen az állatvédelemmel kapcsolatban. De legalább egy kis bezárás riasztásképpen nem ártana, mert akinek pénze van azt úgysem érdekli, érezze a saját bőrén, hátha az hatásosabb.
2010. jan. 25. 08:51
 17/41 anonim ***** válasza:
16%
Miután többször is megmutatták a videót, látszott, hogy sokszor csak fölé és melléje rúg. tudom, hogy ezért le fogtok pontozni, és engem is állatellenesnek fogtok gondolni, de! Volt már kutyátok? szökött már? amikor megfogtátok, jaj, de aranyos kutya vagy, szökj el másodszor is? Nem, igenis meg kell nevelni, igaz, az a fickó rosszul csinálta, mert a verés után egy kicsit egy helyben kell maradni, és nem szabad engedni, hogy a pórázon lévő kutya elinduljon. A másik hibája, hogy jobb oldalon vezette a kutyát. És, tudom, mindjárt mondjátok, hogy biztos azért szökött meg, mert verték, nagyobb a valószínűsége, hogy tüzelő szuka van a környéken.
2010. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
79%
a kutyáját visszakapta én úgy hallottam :( ez nem ember a farkánál fogva kötném fel az ilyet wáááh aki egy törpe hörcsögöt tud bántani már az nem ember a szemembe szagény kicsi kutya :(
2010. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

előző vok

jaja kéne egy erősebb "állatrendőrség" mint pl: ami az animal planeten megy az állatrenndőrség Houstonban vagy Miamiban

ott már 2 év börtönt kapott volna + pénz bírság és már jó helye lenne szegény kis kutyinak :(

2010. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
68%
9:13 te egy idióta vagy.... az én kutyám nem azért engedelmeskedik nekem, mert fél tőlem:S :( természetesen le is pontoztalak, remélem mindenki más is le fog...
2010. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!