Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látta valaki tegnap a híradóba...

Látta valaki tegnap a híradóban azt az undorító embert, aki a kutyusát rugdosta, húzta-vonta pórázon sétáltatás közben? A kamera felvette, de nem hallottam rendesen ugye elvették tőle a kutyust? Tudtok róla valami konkrétat, mi lett vele?

Figyelt kérdés
Bár tudnám hol lehet, nagyon szívesen gondját viselném. Tudom, hogy sok ilyen szemét ember van a világon, de nagyon felháborít és utálatot érzek az ilyen emberek iránt.
2010. jan. 24. 21:39
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
58%
Idézem: "A rúgásra csak akkor kerül kerül sor, ha helytelenkedik, de csak egyet kap, aztán tudja is a dolgát." Sztem itt le van írva h belerúg néha néha.. Ergo rugdossa..
2010. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
93%

ja én is láttam,és sajnálom is azt a kutyust!

én ddig rugdosnám azt a foszert amig lélegzik,utána leköpném,rodhatjon meg!!! inkább hugyozzon a konektorba,,

2010. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
56%
A néha nem azonos a mindiggel. Egyébként a rúgás akkor jó, ha rövid a kezed. De fogd már, föl! Nem rugdosom a kutyám! Csak az érdekelne, TI hogy nevelitek az engedetlen jószágot?
2010. jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
90%
A néha pont elég.. Hogy neveljük? Úgy ahogy már leírták előttem! Közösségből való kizárás, nem foglalkozás, a kutyával, rászólás stb. Ez sokkal nagyobb büntetés mint hogy megvered, mert utána csak rettegni fog tőled!
2010. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
54%
Nem úgy verem meg, hogy menni se tudjon. Kap egyet a fejére, vagy a hátára, és kész. Kétszer nem követi el ugyanazt a hibát.
2010. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Én eltörném a lábát de csak szép lassan... Még azt mondja hogy ő szeretetből így neveli. Hát mondjuk igen a gyereket is agyon verik mert annyira szeretik hogy így tanítják meg járni. :@ Mocskos féreg... :S
2010. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és sajnálattal vettem észre, hogy két csoportra szakadt az "állatbarátok" válasza. Soha nem gondolnám, hogy aki igazán szereti a kutyusát az veréssel büntet. Azzal csak azt az egyet éri el, hogy félni fog tőle, félelemből teszi meg amit kérnek tőle. Az én kutyusom, ha rosszat csinál elég ha rászólok, megmagyarázom neki, hogy mi volt a gond. Tudja, hogy rosszat csinált, egyáltalán nem hülyék az állatok. Egyébként ha valaki komolyan foglalkozik a kutyájával, elég ha ránéz, és már ismerik egymás szavát, tudják, mit szeretne a másik. De ehhez bizalom, türelem és sok-sok szeretet kell.
2010. jan. 28. 11:57
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Szóval is nevelhetjük a kutyát. Hangszínből tudja, hogy amit tett, helyes-e, vagy sem.

Bár ez kutyafüggő. Volt már nekünk nagyon okos kutyánk, amire csak rá kellett nézni, kicsit erősebben mondani a nevét, esetleg a földön dobbantani lábbal, és egyből elszégyellte magát.

De volt rettentő ostoba kutyánk is, azzal nem lehetett mit csinálni. Tanítás után öt perccel már elfelejtette, mit tanítottunk neki. (pl, leülni). És azt csak kisebb taslikkal lehetett fegyelmezni. Vagy, amikor felugrált, kigáncsoltuk. De nem tanult belőle. Míg a másik igen. Egy-egy orra koppintással nem félemlítik meg a kutyát. Hiszen a falkavezér is beleharap abba, amelyik nem tudja, hol a helye.

2010. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
6%
Vegyünk egy kóborkutya falkát vagy farkas falkát. Megvan a rangsor, és vannak egyedek, akiknek ez nem jó, és kellemetlenkednek, mit csinál a feljebbvaló egyed, beleharap, verekszik vele, rendre utasítja. Néha, bár kegyetlenségnek hangzik, igenis kell apróbb fájdalmat okozni a kutyának, hogy tudja, hol a helye.
2010. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

03-21 11:24

Nagyon sajnálom, hogy ez a véleményed, szerintem az erőszak csak erőszakot szül. Egy kutyát azért választ az ember, mert szereti, és a szeretetet milliószor több szeretettel meghálálja. Senkinek nem kötelező állatot tartani.

2010. márc. 25. 18:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!