Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látta valaki tegnap a híradóba...

Látta valaki tegnap a híradóban azt az undorító embert, aki a kutyusát rugdosta, húzta-vonta pórázon sétáltatás közben? A kamera felvette, de nem hallottam rendesen ugye elvették tőle a kutyust? Tudtok róla valami konkrétat, mi lett vele?

Figyelt kérdés
Bár tudnám hol lehet, nagyon szívesen gondját viselném. Tudom, hogy sok ilyen szemét ember van a világon, de nagyon felháborít és utálatot érzek az ilyen emberek iránt.
2010. jan. 24. 21:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
17%
De meg dögölj meg, mert én egy idióta vagyok! És vajon, miért neveletlen a kutyád, huh? Nem lehet, hogy azért, mert, igaz, dicsérni kell, ha valamit jól csinált, simogatással, jutalomfalattal. De ha rosszul viselkedik, akkor mit csinálsz? Simogatod? Akkor azt fogja gondolni, hogy az a helyes, és továbbra is meg fogja tenni.
2010. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
84%
Ja, az állatrendőrséghez meg csak annyit. Az Egyesült Államokban van pénz tisztességes állatmenhelyek kiépítésére. A magyarországi állatmenhelyek nem különbek annál, ahogy az a másik fószer tartotta a kutyáit. Meg mit akartok itt állatrendőrséggel, amikor egyes barmok öreg bácsikat vernek agyon?!
2010. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
88%

Vajon akik a büntetés fogalmát keverik a verés fogalmával, azok tudják- e, hogy pl. kutyától az étel elvétele, a közösségből való kizárás, vagy akár játék abbahagyása is negatív büntetés? a kutyát néha büntetni kell. Van amelyiket épphogy, van amelyiknek meg kell rendesen ráncigálni a grabancát, mert sajnos, vagy nem sajnos, nem értik meg, azt, hogy ejnye bejnye, és hogy ne csinalj ilyet többé mert a gazdi szomorú lesz. Úgy gondolom, a normális büntetés sose megy túl egy bizonyos határon, következetes, és arányos az elkövetett "bűntettel".


[link]

2010. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
60%
11:45-nek! Végre valaki, aki egyetért velem! Köszönöm, igazad van.
2010. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
09:13-as, te nem vagy egészen normális... A kutyát úgy kell büntetni, hogy meg is értse, hogy miért van. Attól, hogy megrugdosod, legfeljebb rettegni fog tőled, de nem fogja megérteni, hogy most ezt miért kapta. Olyan büntetést kell választani, amit a falkában is alkalmaznának ellene és ösztönösen tud értelmezni. Grabancráncigálás, lebirkózás, kirekesztés, de az alfa sosem fogja megrugdosni fél nappal azután, hogy valami rosszat csinált!
2010. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
23%
Egek! Komolyan! Mondtam, egy szóval is, hogy rugdosom a kutyám? Fegyelmezni szoktam, kézzel, pórázzal, rászólással. A rúgásra csak akkor kerül kerül sor, ha helytelenkedik, de csak egyet kap, aztán tudja is a dolgát. Tudja is, hogy nem kell elszaladni. Ismer pár parancsot, azokra hallgat.
2010. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
40%
Ja, és igen, ha valami kárt tesz, azonnal büntetem, nem órákkal később, mert akkor már nem tudja, miért a tasli.
2010. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
57%
Te rohadt köcsög, rugdosod a kutyádat??? Letépném a tököd b*zdmeg ha a szemem előtt rúgnál bele! Azt hiszed értesz a kutyákhoz? Hát elmondanám NEM! Ha elolvasnál pár kutyás könyvet rájönnél h attól h megrugdosod nem lesz jobb! Nem hiszem el h ilyen emberek tartanak kutyát mint te :(((
2010. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
78%
Senki nem rugdossa a kutyáját! Végigolvastad a kommenteket? Komolyan, már félek feljárni ide.
2010. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!