Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Omlottatok már össze idegileg...

Omlottatok már össze idegileg és bizonytalanodtatok el kiskutya nevelésekor?

Figyelt kérdés
Három hete van itt, három hónapos, menhelyről hoztam, keverék. Mindent megteszek, éjszaka felkelek, viszem udvarra, állandóan ott vagyok, igyekszem szakszerűen, de a végtelen alváshiány, az idegfeszültség, a szobatiszta, de aztán nem, aztán megint, 2 percenként valami van, és néha úgy érzem, az idegeim összeomlanak. Van, amikor jobb, van, amikor nagy kérdőjellé válik az egész. Mintha részeg lennék, olyan ez az idegkimerültség. Én nem adom fel, de vajon más is volt már így? Tudjátok, milyen ez, vagy velem van a baj? Tényleg kimerül az ember ilyen helyzetben és ez a kiskutya Facebookos mutogatásának hátsó valósága?
2014. okt. 25. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
81%
Mi a fenéért kelsz fel éjszaka? Éjjelre tedd olyan helyre, ahol nem olyan nagy kár, ha bepiszkol. Ahogy múlnak a hetek, erősödik a kiskutya hólyagja, átáll arra, éjjel aludni kell és nappal van a piszkolás, és minden egyéb ideje.
2014. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 fókamóka válasza:
Csak azt tudom mondani tarts ki.idővel jobb lesz.sajnis nem tudsz mit csinálni.én most a kutyapelust próbálom.próbáld ki te is.na meg a határozottság.nem ütlegre gondoltam, hanem szavakra.elején én is sokszor felkeltem.még nem mehet ki mert nincs meg minden oltása, de éjjel ha pisilnia kell felkel, és elintézi egymaga a peluson.aztán megy vissza aludni.neki saját fotelkája van.nem szokott gond lenni, de sokszor megfordult már az én fejemben is higy eladom, vagy menhely.de annyi szeretetet ad.
2014. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:
Én szobaketrecre szoktattam, ott fel kell kelni, nem csinál bele. Éjszaka nehezebb, de azt mondják, így hamarabb megy.
2014. okt. 25. 21:43
 4/70 A kérdező kommentje:
Bennem is megfordul, de soha nem teszem meg, annyira szeretem. Azért írom ki itt. Jó hallani, hogy az ember nincs egyedül ezzel. Talán mindenki átesik ezen.
2014. okt. 25. 21:47
 5/70 fókamóka válasza:
Az enyém ráadásul rövidszőrű, igy télen ki sem rakhatom.de nem adom fel.enyém is sokszor mellépisil.kölyökkutya, igy játék közben nincs idő elmenni a pelusig.olyankor leszidás.ha pelusra pisil akkor meg hosszú dicséret meg jutalomfalat.
2014. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
50%
Ha képes bezárva nem piszkítani, akkor aludjál csak nyugodtan éjjel. Mivel még kicsi, természetesen minél hamarabb reggel és minél később este kivinni piszkolni.
2014. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
Azt csinálom, csak általában három körül felébred és sír. Akkor leviszem, de utána nem alszik vissza egyből. Illteve van, mikor igen, van, mikor nem. 11 kor fekszik, 6 kor kel. Meg hát napközben is teljes embert kíván, ha nem alszik. Mivel itthon dolgozom, amikor alszik, akkor kell dolgoznom, nem tudok relaxálni egy kicsit. Könnyebben viselném a nappalokat, ha az éjszakát mélyen át tudnám aludnu.
2014. okt. 25. 22:11
 8/70 anonim ***** válasza:
60%
Akkor aludj. Nem kell ugrani, ha sir. Majd megszokja, hogy nincs hajnali haromkor pisiles.
2014. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan pattansz minden nyivákolásra? Ha dolgozol, ne foglalkozz vele. A leviteli időt te oszd be úgy, ahogy érzed, szüksége van rá a kiskutyának. Nappal. Éjjel nem ugrálunk egy nyikkanásra sem.
2014. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Sosem értettem az olyan embereket akik túlgörcsölik az állatokkal való életet, bár nekem ez természetes mert velük nőttem fel. Plusz kertem is van - problem solved. Ennek ellenére felneveltem már egy-két almot meg voltak nehéz dolgok de én mindig a helyzet magaslatán éreztem magam.
2014. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!