Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy egy gyepi...

Lehetséges, hogy egy gyepi ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Nagyon rá vagyok állva a kóbor kutyákra, így természetes, hogy már fejből tudom, melyik kutya van a gyepin, melyiket fogadják örökbe, stb. Mostanában viszont többször is találkozok olyan eseménnyel, hogy egy "örökbefogadott" kutya kóbor kutyaként van.Sajnos nem tudtam intézkedni, mert nem írt vissza sok ember, vagy ha vissza írtak, akkor értelmetlenséget..

Tehát lehetséges az, hogy a gyepi kiírja egy adott kutyához, hogy örökbe fogadták, közben meg lehet, hogy kitették az utcára??

Mert nem hiszem, hogy ennyi újdonsült gazda hagyná el a kutyáját. És 100%, hogy ugyanazok a kutyák, mert tipikusan pl. ugyanott van folt, ugyanakkora, ugyanúyg áll a füle, stb-stb, szóval nem csak hasonló kutyák.

Választ sajnos senkitől nem kaptam, illetve azt kaptam, hogy menjek ide-oda (önkormányzat, polgármesteri hivatal,stb), hogy majd ők segítenek. (valószínű)

Meg hogy nem látják a hasonlóságot, és (mintha nálam lennének a kóbor kutyák, meg a gazdájukat is ismerném),, egyeztessem le a gazdákkal, nézessek chip számot, fotózzak még többet a kóbor kutyákról,stb..


Engem nagyon zavar, hogy ilyen megtörténhet..

(gondolom a gyepinek kéne utánanéznie, hogy a kutyák ott vannak-e a gazdájuknál...)


2014. okt. 29. 10:27
1 2
 11/11 dickharta ***** válasza:
igen,így kell lezárni egy vitát! én hülye vagyok,és kész. .. :)
2014. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!