Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A véleményetekre vagyok...

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Szerintetek való egy 16 éves lánynak egy Amerikai Staffordshire Terrier?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 20:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%
Már mért ne lenne szükség kutyasulira?????? Ha így állsz hozzá akkor megváltoztatva a véleményem: NEM neked NEM való. A legtöbb kutyához kell kutyasuli, főleg az ilyen típusú kutyákhoz.
2010. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod :) Azért nem kell mert eleget tudok vele foglalkozni, kemény kezűen bánnék vele tudom hogy következtetesen kell vele bánni mert hamar a fejemre nőhet. Természetesen mikor már tanítható korban lenne elvinném párszor kutyasuliba. De kutyaoviba meg ilyen helyekre nem járnék vele
2010. jan. 26. 20:54
 13/32 anonim ***** válasza:
38%
Sokan nem következetesen nevelik a kutyájukat, és ebből komoly probléma lehet. Főleg, ha a kutyus nem tudja mi számít még játéknak, és mi az, ami már durva. A testvéremnek volt egy staffordshire terriere, kölyökként vette, és egy éves korában poénból szétharapta a karom - kétszer műtötték. Pedig csak játszottunk, és ő nagyon szerette volna a nálam levő botot. Időm se volt eldobni, ugrott a karom után. Előtte sose csinált ilyet... Elajándékoztuk. :( Én akkor 20, tesóm 23 éves volt (fiú). Szóval én nem ajánlom... 26/L
2010. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Vérmérséklete: Nagyon ragaszkodik a gazdájához, és szereti a gyerekeket

Igényei: Szigorúan engedelmességre kell szoktatni.

Ha nem mozog eleget, elhízhat.

2010. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alig 10 évesen volt! És nem igaz,hogy annyira hűű de nehéz kezelni. Én imádtam,tanítottam,játszottam vele. Nagyon jó kutya volt! Persze,hogy való.Ha sokat foglalkozol vele akkor nagyon jó kutya lesz!!!
2010. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Az a testvéred hibája. Nem kell általánosítani. Szerinted én hagynám hogy szétharapja a kezem vagy másét? Meg kell neki mutatni már kölyök korában hogy az fáj neked le szoktatni róla. Amúgy is ha tisztázod vele hogy ki áll fölül meg se próbál megharapni se azt akit te nem mondasz neki.
2010. jan. 26. 20:57
 17/32 anonim ***** válasza:
50%
Menj és okoskodj máshol kérdező. Nem ajánlom.Tapasztalatból mondom.
2010. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Miért is?
2010. jan. 26. 21:05
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
Meg volt neki tanítva. A vadászgörényünkkel olyan jó haverok voltak, hogy simán vitte a szájában, de nem bántották egymást, pedig ez a görény részéről se kis teljesítmény. És hidd el, hogyha már valakinek harapja a kezét, elég macerás róla leszedni. Megnézném, te mit csinálnál bármilyen kutyáról is legyen szó... Mert előre és utólag mindenki okos... Főleg, ha más problémájáról van szó. Tulajdonképpen, ha annyira akarod azt a kutyát, miért kérdezel meg minek, ha csak arra használod fel a véleményeket, hogy megnyugtasd magad, hogy nem, te nem vagy ilyen, veled ez nem fordulhat elő, te máshogy csinálnád és társai. Ezért felesleges...
2010. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Leszoktatni nagyon nehéz tudom. Ezért nem szabad hogy rászokjon. Nekem egyik kutyám se harapta a kezemet...
2010. jan. 26. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!