Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A véleményetekre vagyok...

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Szerintetek való egy 16 éves lánynak egy Amerikai Staffordshire Terrier?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 20:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már nem aktuális a kérdés, de nem baj.

Minden választ elolvastam... hááát van amivel egyetértek, de olyan is amivel nem.

Nekem van egy 10 hónapos , kan staffordshire terrierem. Pici korától kezdve jártunk vele kutyaoviba.Mi lett belőle? a kutya ha meglát egy másik kutyát, nekimegy... csak játszani akar, de ez egy westinél nem nagyon jön be :)

Most kutyasuliba is járunk, nálunk külön van ilyen tipusú kutyáknak is, ott is mindenkinek nekimegy... :S

Egyébként nagyon okos kutya, és érzékeny is nagyon :S.

nem tudjuk miért, de fél a férfiaktól...Ha viszem sétálni mindig elkell mondani pár embernek , hogy ne tegyen hirtelen mozdulatot, mert a kutyám kiszalad a világból. Ilyenkor röhögnek rajtam egyet, de végülis beválik ^^.

Volt egyszer, mikor ugrált, hátat fordítottam neki...erre ő megsértődött, és ő is hátat fordított :) És ezt néha, ha macsekjainkat simogatom... midnig megcsinálja.

Remélem megvan a kutyus :)

Pannelba tartottál Rotit is?

Amugy milyen kutyáid vannak még?

Tudok valakit, aki pannelba tart szuka kutyust, és olyat is aki 5dik emeleten...:)

Sok szerencsét hozzá ^^

2010. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ. Egy német juhász ő tenyésztőtől és egy pincsi akit befogadtam. Német juhász kint kertben a pincsi nálam lakásban. A roti nem az enyém volt csak nyáron volt nálam tanítás céljából rám bízta a gazdája. Nagyon okos kutya lett belőle és soha semmilyen kutyának nem ment neki pedig nem mondom voltak húzásai... Még nem vettem meg az amstaffot úgy gondoltam okulok még. Pedig februárban jöhetett volna. De ami késik nem múlik :)
2010. szept. 20. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!