Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MÁR RETTEGEK ELŐRE! Szilveszte...

MÁR RETTEGEK ELŐRE! Szilveszteri petárdázástól hogyan véditek meg a kutyátokat, mit tegyek, hogy ne féljen?

Figyelt kérdés

Lakásban élő foxi kutyuskánk van, de már előre félek, hogyha az első durranást meghallja, attól kezdve ki nem lehet vinni sétálni, inkább visszatartja a dolgát.

Igaz tavaly kapott egy kis sört, valamennyire enyhült a félelme. Valakinek valamilyen ötlete ilyenkorra?



#szilveszteripetárda
2014. dec. 30. 08:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

Budapesten lakom, itt kb este 6 óta folyamatosan megy a durrogtatás. Az én állataim is idegesek, néha meg is rémülnek ha egy-egy közelebbről szól.

De én nem is miattuk vagyok ideges, hanem a kinti állatok miatt. Szegényeknek nem elég ez a r@hadt hideg, de még pánikot is keltenek bennük ezek az idi@ták, csak hogy pár órát durrogtathassanak, aminek totál semmi értelme azon kívül, hogy a kinti állatok frászt kapnak, elszaladnak, eltévednek, elütik, megyfagy,éhenhal, csak azért, hogy néhány b@rom pár órát teljesen feleslegesen durrogtathasson.

Hihetetlen mennyire hidegen hagyja az embereket ez! (Bár én már régóta szégyenlem leírni az a szót, hogy "ember".) Mert ezek nem azok az én szememben.

régen be kellett volna tíltani, és igenis belelépni a gyomrába annak, aki nem tartja be!


Bár tudom, hogy ebből soha nem lesz semmi.

ezért minden évben azon imádkozom, hogy minnék kevesebb állat pusztuljon el emaitt a semmire sem jó bar@omság miatt. És imádkozom, hogy aki durrogtat, minnék hamarabb dög@ljön meg!

2014. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 PyroMágus ***** válasza:
hát mondjuk ha valaki sörrel nyugtatja a kutyáját,akkor már sajnálom szegényt , amúgy ha jó körülmények között van akkor érzi hogy a gazdi sem fél akkor ö sem fog mert bízik bennünk :) az én kutyám a szabadban van ilyenkor is ,és ugyan olyan izgatott mikor játszunk vele vgagy ugyan olyan nyugott(nagyából)mikor nem vagyunk éppen ott:) de tényleg sört ne adj neki mert a szénsav nem tesz jó :) de nyugtatót sem :)(az én véleményem :)
2015. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kapott kb. 3 cl sört, attól még igen csak nagyon jó gazdái vagyunk, persze az is már azért volt mert egymás után pörögtek a petárdák. annyitól a világon semmi baja nem volt. Egyébként imádattal szeretjük, semmi pénzért nem hagynánk magára, hiszen nem akarunk neki fájdalmat okozni.
2015. febr. 1. 21:42
 14/21 PyroMágus ***** válasza:
53%
Akkor jó :)
2015. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 vyrob ***** válasza:
33%
A 11 esnek akkor szopkodd a kutyádat .Esetleg nyalogasd is .Koronázd is meg hiszen ő uralkodik feletet te csak egy alantas emberi lény vagy és dög@lj meg ;) Ha már senkit nem veszel emberszámba te arogáns kretén .Nehogy már mindenki a te dögödhöz alkalmazkodlyon azon az egynapon amikor majdnem minden ember a kutyád hoz és annak ürülékéhez alkalmazkodik egész évben és vegyél vissza a nagy arcodból .A többi kinti kobor kutya meg , az is az arogáns gazdák miatt van akiknek anyit is ér a kutya hogy utána kitegyék szegényt az utcára :(
2015. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Hűha! Nem tűnik fel, hogy régi a beírás?

Nem sértődőm meg. Tudod miért? Egyrészt azért, mert láthatóan Te vagy egy kretén. A hat mondatban, amit leírtál kb. a tizedik helyesírási hibánál feladtam a számolást. Biztos, hogy én sem vagyok egy helyesíró bajnok, de aki még annyit sem képes leírni helyesen, hogy 'arrogáns', miközben valakit sérteget..az tényleg egy kretén. Ráadásul olyan alpári, piti a stílus, csak röhögni lehet rajta, hogy valakinek ennyire szennyes a fantáziája. tudnék én is olyanokat írni, hogy még az ilyen alpári majmoknak is hányhatnékja támad tőle, de nem ereszkedem le erre a szintre még ha nem gond.

És a másik, mert nincs kutyám.

A korábbi véleményemet fenntartom.

Ettől függetlenül az utolsó mondattal egyetértek! Annyit tennék még hozzá, hogy a szememben az ilyen nem ember. És remélem megkapja érte ami jár.

2015. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 vyrob ***** válasza:
53%
Már elnézést kedves 16 os de hogy kivánhatsz valakinek ilyet hogy dögöljön meg: Nem érdekel hogy régi koment az ilyen embernek mint te meg kell mondani merre hányméter ha már valaki ilyen nagyképü! Te meg A szememben nem vagy ember ha a másiknak ilyet kivánsz!! És mint már Leirtam Elegemvan abból és sokaknak is hogy majd a kutyások megmondják mi legyen szilveszterkor! Nem az az egy egy rohadt nap nem az övéké mikor az év többi naplya az övéké !!! Azért nem beszéltem veled kulturáltan mert te magad sem tisztelsz senkit sem ha már ilyen megjegyzést meg mersz engedni magadnak hogy dögöljön meg aki lövöldözik !! Ezek után még neked ál feljebb ahelyett hogy elgondolkoznál azon hogy Durva szánalmas gonosz lealacsonyitó megjegyzést mersz megengedni magadnak!!
2015. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 PyroMágus ***** válasza:
68%
Petikém hagyjad az ilyen értelmi fogyatékosokkal mint a 11 nem kell foglalkozni
2015. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

"szopkodd a kutyádat"..


És még én vagyok értelmi fogyatékos...

Megérdemlitek egymást.

2015. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg nem értem, mitől akadtál ki ennyire. Valahogy nem hiszem, hogy ennyire mimóza lelkű lennél.

Nézz a tükörbe, és hazudj magadnak, hogy Te még Soha Senkinek nem mondtad vagy kívántad ezt akár komolyan, akár méregből.

De nem is kell megtenni, megmondom én miért, mert magadra ismertél benne. És az emberek sajnos nagyon nehezen viselik a kritikát, főleg ha magára nézve lát benne igazságot.

Én pl soha senkinek nem mondanék ilyet, hogy "szopkodd...".

Simán meg lehet bántani máshogy is egy "embert". Csak nem mindig célravezető bizonyos akadályok miatt..

Dühös voltam, amikor azt írtam. Még csúnyán sem szoktam beszélni. De ha a tartalmát felfognád annak, amit akkor irtam, és ha ennyire empatikus vagy az emberekkel, akkor sajnálom, hogy az állatok ennyire hidegen hagynak. Általában egy állatszerető ember, empatikus az emberekkel is. Persze nem mindig. És aki a legnagyobb emberbarátnak tartja magát (az ember előrébb való- lsd.: tűzijáték, nekünk egy kis szórakozás, sok állatnak az utolsó éjszakája)az szúrná leghamarabb hátba a szomszédját. Persze ez sem mindig igaz.


Szóval én úgy értelmezem - mivel most jó kedvem van- hogy a kiakadásod tárgya, az hogy magadra vetted valamiért...


Jó bulizást az idei szilveszterkor!

Úgy hallottam szerencsére "Isten nem bottal ver."

2015. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!