Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyerek szerető, kutya...

Milyen gyerek szerető, kutya fajták valók ami kisbaba, kis gyerek, vagy nagyobb gyerek mellé illene?

Figyelt kérdés
fajtiszta,keveredés-keresztezés-keverék

2015. jan. 8. 15:16
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
11%
Én a pulit javaslom. Nekünk is az van, és nagyon barátságos. De vigyázni kell mert 2 fajtájuk van. Egy harapós és egy barátságos.
2015. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
29%
A labrador mert nekem van egy labradorom Szofi és Zéti 1 éves és nagyon jól elvannak együtt.
2015. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
14%
Mopszii, vagy francia buldog
2015. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg nem mindegy, mit tudsz neki nyújtani.

Pl. ha 1000%-ig biztos vagy benne, hogy ki tudnád elégíteni minden igényét, és jó vezetője tudnál lenni, ajánlhatnék amstaffot, mert egy jól nevelt amstaff általában imádja a gyerekeket, és hihetetlen magas a fájdalomküszöbe, így tényleg nem érzékeny arra, ha a gyerekek kicsit durvábban nyúlnak oda, stb. Nekem is van egy, egy 3 éves gyerkőc ismerősünk rettegett a kutyáktól, de a staffim olyan nyugodt, és olyan finom vele, hogy teljesen elmúlt ez a félelme, sőt, most már ő akar vele mindig foglalkozni, mert borzasztóan élvezi, hogy pacsit lehet kérni tőle, meg lefekszik, ha mondja. :)

Ellenkező esetben viszont egy amstaff időzített bomba is lehet.

2015. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
Szia szerintem egy kis menhelyi kutyus lenne a legideálisabb. nekunk is az van valamilyen labrador keverek hihetetlen kutya meg most az ötödik eleteveben is azt próbálja meghálálni hogy elhoztuk onnan. Az unokatestvéreim mindketten nagyon féltek a kutyáktól de miota megvan ben(igy hivjak a kutyát) azota egyaltalan nem egyik kutyától sem szoval ilyen terapeuta kutya lett . Én a menhelyi kutyák partja vagyok. Tenyleg egesz eletukben azt próbálják meghálálni hogy elhoztad őket. A mopszot semmkepp se egyreszt eleg drágák es nyáron figyelni kell rajuk hogy Nehogy tulhevuljenek, ossze vissza szellentenek nagyon gyakran es rofognek, horkolnak, túl vannak tenyésztve . A goldenretriverek meg eleg hajlamosak a csipobetegsegekre szegínyek.
2015. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
4%
tacskó mégpedig szuka kölyök
2015. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
39%
Én még a beagle-t javasolnám. Nekünk is az van, imádnivaló kutya. Játékos, és nagyon szereti az embereket (felnőtteket, gyerekeket egyaránt) :)
2015. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok válaszolónak,mindenki megbizik a saját kutyájának a fajtájába
2015. jan. 25. 11:09
 19/28 anonim ***** válasza:
Olasz vizsla
2015. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk pit keverékünk van, imádják egymást a fiammal. Kutya 6 éves, fiam 2, szóval a babakora óta vele van).

Csodálom, hogy a staffot, pitet nem írták, mert megfelelő nevelés mellett (ami ugye minden kutyának kellene), tökéletes családi kutyák.

A mienk is állandóan a közelünkben akar lenni.

2015. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!