Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen?

Milyen kutyánk legyen?

Figyelt kérdés
kb. egy éve elpusztult a mamám kutyusa akivel szinte eggyütt nőttem föl:(. Ő egy németjuhász kutya volt de a mamám most akar venni egy újat és valószinüleg most másik fajtát. Nagyob méretű házőrző kutyára van szükség ,ami elkapja a rókákat is ha arról van szó de mégis barátságos:) milyen kutyát ajánlanátok? (és esetleg ha a kutyafaj mellé írnátok nevet is,hogy mi illik az adott kutyára azt is megköszönöm, csak ne Hektor leggyen mert az volt a régi kutyánk neve.) köszi:)

2015. jan. 9. 15:53
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
lablador ,foxterier :)
2015. jan. 9. 17:15
 22/42 bollocks ***** válasza:
62%
Ha foglalkozott a kutyával, az mégis hogy tudott kiszaladni az autó elé?
2015. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Most ti komolyan azt hiszitek a mamáddal, hogy a FAJTATISZTA kutya nem fog kiszaladni az autó elé meg soha nem lesz beteg? Elég naiv elképzelés ez, főleg ha szaporítótól vesztek kutyát :)
2015. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
az nem az a kutya volt ... az még az elött volt és úgy történt ,hogy amint mondtam nézte a piros kocsikat és és elég alacsony volt a kerités és futott mert dopták neki a labdát ment utánna megfogta a labdát és ott volt majdnem a kerités mellet és akkor jott egy piros kocsi es egyszeruen atugrotta a keritest sajna:( ha evvel is lenne kifogasod az meg az igazsagoz tartozik h az a kutya nem menhejböl volt hanem igazábol találták de az szinte ugyan az ezért nem részleteztem az elöbb és mivel találtaák az régen volt és elötte nem volt még kutya
2015. jan. 9. 17:20
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon nem ugyan az... A menhelyen az ott önkénteskedők ("dolgozók") találják és foglalkoznak a kutyákkal, jó esetben ismerik a jellemüket, hogy barátságosok-e, jó házőrző lenne-e vagy sem, bújós vagy inkább magának való, stb, mivel napi szinten ott vannak velük, etetik őket, sétáltatják őket meg minden. Ha ti elmentek egy menhelyre és elmondjátok hogy ilyen meg olyan kutyát szeretnétek (amit ide leírtál), akkor megmutatják nektek a "felhozatalt" és lehet válogatni. Mielőtt jönne a "de", igen, vannak kiskutyák is, sokszor olyanok is, akik ott születtek, mert vemhesen találták az anyát...
2015. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
jó én ezt tudom :)
2015. jan. 9. 17:31
 27/42 bollocks ***** válasza:
100%
Kutya helyett egy helyesírási szótárat ajánlanék inkább...
2015. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
NA a labrador és a foxterrier pont nem az a két kutya ami arra való amit ti szeretnétek.Továbbra is menhelyet javaslok.
2015. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
jó én meg neked azt h fogd be a szádat !!! most nem fog érdekelni a helyesírást !!!!! nem az a lényeg ... legalább is itt nem
2015. jan. 9. 17:34
 30/42 A kérdező kommentje:
ok de esetleg akkor ötletek h milyen kutya legyen???:)
2015. jan. 9. 17:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!