Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen?

Milyen kutyánk legyen?

Figyelt kérdés
kb. egy éve elpusztult a mamám kutyusa akivel szinte eggyütt nőttem föl:(. Ő egy németjuhász kutya volt de a mamám most akar venni egy újat és valószinüleg most másik fajtát. Nagyob méretű házőrző kutyára van szükség ,ami elkapja a rókákat is ha arról van szó de mégis barátságos:) milyen kutyát ajánlanátok? (és esetleg ha a kutyafaj mellé írnátok nevet is,hogy mi illik az adott kutyára azt is megköszönöm, csak ne Hektor leggyen mert az volt a régi kutyánk neve.) köszi:)

2015. jan. 9. 15:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Felsorolod az igényeidet,elviszed a nagyit is és ott megmutatják a jelölteket.Mi nem tudunk neked ötleteket adni mert nem ismerjük Magyarország összes menhelyén lévő összes kutyát.
2015. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
olvassad már el a kérdést !!! :D tippek ötletek??? vagy akkor ne írj ide többet nem viszem el a nygit és nem fogom kiteregetni a magánéletem mert semmi köze senkinek hozzá:D a kérdésre válaszoljatok léccives aki nem tud .. az meg ne yrjon ide ENNYI :D
2015. jan. 9. 17:42
 33/42 anonim ***** válasza:
48%

Első voltam,eddig a kérdésedre válaszoltam,de akkor személyeskedjünk:Neked?Így?Kutyát? Semmilyet !Miért csak a fajtatiszta kutya a kutya?

Arról nem beszélve hogy nem igazán látom azt- a hozzászólásaidból ítélve,- hogy felelős gazdi lennél.

Szaporítós kutyát meg nem veszünk és akár tetszik akár nem,100 ezer alatt nincs fajtatiszta kutya.

Két jó tanács:

Ne idegeskedj,mert árt az arcbőrnek.

Levegőt vegyél két kommented között,mert az meg egészséges.

2015. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
NEM NEKEM KELL A KUTYA!!! ÉS TE MEG ÉRTS MEG H MÁT 50000x LEÍRTAM H MI VAN HA NEM ÉRTED A TE BAJOD ... HOZZÁD EGY ROSSZ SZAVAD NEM VOLT NE ÉRTEM MI A BAJOD ???? NEM IDEKESKEDEK CSAK NEM ÉRTEM MIT NEM LEHET ÉRTENI AZON AMIT IROOK?
2015. jan. 9. 18:04
 35/42 A kérdező kommentje:
*szavam
2015. jan. 9. 18:07
 36/42 A kérdező kommentje:
Aki normálisan írt annak köszönöm...
2015. jan. 9. 18:08
 37/42 anonim ***** válasza:

Leonbergi?

,Nem az a kiköpött házőrző,de viszont ugat,és szerintem senki nem menne be oda szívesen..és nagyon barátságos.:)

2015. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. jan. 10. 10:23
 39/42 anonim válasza:
Szerintem a Rottweiler is jó házőrző, bár lehet hogy ha a mamád már idősebb akkor nem neki való, mert azok agresszívak is lehetnek neveléstől függetlenül, de az biztos hogy jó házőrző :) és ugye írtad, hogy labradort tudnátok ingyen is szerezni, nekem labradorom volt és ő minden de nem házőrző :D viszont nagyon barátságos, imádnivaló, és nagyon szereti a gazdiját :)
2015. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
köszi, igen tudom ,hogy nem az de ugye az is fölmerült :) de köszi :)
2015. jan. 10. 19:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!