Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy pár hónapos...

Mennyibe kerül egy pár hónapos Staffordshire Bull Terrier fül és farok "szépészeti csonkítása"?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 13:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%

[link]

egy igazi gyönyörű így néz ki :))) nem vágva... azt csak a munkakutyáknak lehet vágni úgy tudom...

2010. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
GYÖNYÖRŰŰŰ!!! marad is, ha kell összeveszek érte a párommal...:D
2010. febr. 10. 16:14
 13/35 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

A staffordsire terrier fülét vágják,a staffbullét nem.

A farkát egyik fajtának se kurtítják.

2010. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

[link]


ilyenünk van...

2010. febr. 10. 16:28
 15/35 anonim ***** válasza:
44%

Ennek a fajtának nem szokták vágni, de szerintem azok a kutyák akiknek szokták sokkal szebbek vágott füllel, mint ilyen repkedő kis cuki fülecskékkel. Ez van, én szeretem ha keményen néz ki a kutya. Azon kívül rövid a szőre, csóválás közben megsérülhet a farka. De az mostmár mindegy. El ne hidd hogy ez kínzás, a sok hülye ember erre ugrik közben meg a valóban kínzott állatokat elfelejtik. Ma már modern módszerekkel csinálják, nem fáj a kutyának és nem rángatják a fülét. Főleg azért nem mert ez a kutya nem dobermann, ennek nem hagynak olyan hosszú fület amit fel kell állítani mint a dobinak.

Ha neked nem tetszik akkor ne csináltasd meg csak ne higyj az ilyen eltúlzó embereknek.

2010. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó vagyok, elfelejtettem mondani hogy nő vagyok, tehát ez nem csak olyan fiús dolog. :D
2010. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

ha nem írod utána, tuti azt gondoltam volna Rólad, hogy valami kutyaviadalokra járó kopasz széttetovált pasi vagy:D:D

ugyhogy inkább meglepődtem azon, hogy lány vagy, mint amit írtál:D és nem fogok piros kezecskét adni, mert ez a Te véleményed!

2010. febr. 10. 19:22
 18/35 anonim ***** válasza:
60%
Csak azt nem értem,mitől látszik keményebbnek egy csonkított kutya?Semmivel,csak bemesélik a divatőrültek maguknak.
2010. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Winner of Royal Hill ***** válasza:
30%

Jajj hagyjuk már ezt a "CSONKÍTOTT" szegény állat dumát,ez már gusztustalan. Sokkal szebb,elegánsabb egy kutya vágott füllet,és sokkal egészségesebb is,jobb ha tőlem tudod. Régen vágott ma már vágatlan fülű fajtát tenyésztek és a vágás megszüntetése miatt rengeteg a fülprobléma. Az annyira jó amikor nyáron majd lerohad a kutya füle ,napi 2-3szor kell bele csöpögtetni,meg kenegetni. Jobban járt volna,ha a kedvenc dokim szépen levágja neki 10-12hetesen altatásban fájdalom nélkül,mint így,hogy tavasztól őszig folyamatosan be van gyulladva a füle mert nem tud szellőzni.

Na akkor melyik az állatkínzás?

2010. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes,többször volt lógó fülű kutyám,mégsem volt semmi bajuk a fülükkel soha.

Itt a környékünkön is van pár dobi,boxer,stafford meg egy csomó,egyébként csonkított fajta kutya vágatlan füllel-farokkal,mégsincs sosem semmi bajuk.Érdekes,nem?

És sok közülük elmúlt 10 éves is.

Ismerősöm régebben csonkíttatta a boxereit,de már jópár éve természetesen vannak hagyva a kutyái,sosincs bajuk.

Sőt,olyannak el sem ad kölyköt,aki "szépészeti"műtétet akar végeztetni a kutyáján.

2010. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!