Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy pár hónapos...

Mennyibe kerül egy pár hónapos Staffordshire Bull Terrier fül és farok "szépészeti csonkítása"?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 13:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

A staffordshire bullterrier fülét, farkát NEM vágják! Mellesleg: TILOS!!!!

Te sztem kanári szigeteki kutyát, vagy cane corsot néztél.

2010. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Winner of Royal Hill ***** válasza:
67%

Nem unjátok még ezt a természetben élő blablát??

Hány természet által kialakított kutyát láttatok?

A farkasnak is áll a füle,nem? Ugyan miért?

Ja hogy a farka is hosszú? Tényleg viszont van rajta szőr ami megvédi. Ahham,tényleg nem csattan szét a farka a nagy csóválástól mint a vizslának.

Asszem megfogadom a régi jó mondást,miszerint: "Ne vitatkozz hü*lyékkel,mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"

2010. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
49%
Bocs, hogy bele szólok, de minek vesz valaki olyan kutyát, ami nem tetszik neki? Mármint faragtatja, vágatja? Ennyi erővel viszem én is a nejem, és levágatom egyik fülét, hátha úgy jobban tetszik. Ez valami kivagyok én. Nézzétek nekem milyen van. Szomi a dolog. Volt már jó pár kutyám, és mind úgy tetszett ahogy volt. Mindnek megvolt a saját egyénisége, szépsége, amiért lehetett szeretni. Kár, hogy rövid az életük, és 10egynéhány évesen elhagynak végleg.
2010. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
32%

HELLÓ!

Elméletileg én a fülvágás mellet tartok ki!

staffi pl:ha jol tartja a fülét akkor is olyan a nézése mintha nem értene valamit !meg az a szép ha penge a kutya feszes meg minden jó mellkas egyenes hát tiszta izom és akkor hegyes fülek ami alapból nem lenne igy mert a felsö 1/3 ad belóg mindig !!

6 Am.staffink van 4 nek vágva van a füle!!asszem döntés képes vagyok!

Amúgy meg ha nejednél tartunk nem azt mondtuk hogy csúfisd el nem a fülét kell levágatni csináltass neki szilikon melleket!!

2010. febr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Staff bullteriernek nem szabad levágni se a fülét se a farkát!!!!!!szerintem kevered az amstaffal de annak is csak a fülét vágják le,farkát nem !
2010. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!