Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlreagálom, vagy nekem van...

Túlreagálom, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Ma amikor a kutyámat sétáltattam (Magyar vizsla, 2.5 éves kan) a játszótért mellett mentem el, többen is rám szóltak, hogy vigyem onnan azt a "PITBULLT" ×D mert ha nem feljelentenek. Persze póráz volt rajta, szájkosár nincs, mert egyáltalán nem agresszív, és nem is harapott meg soha senkit. Elmegyek a városba, jövök haza a játszótér mellett, erre rám szól megint egy nő, hogy tartsam távol a kutyámat a gyerekeitől. Mondom neki, hogy ő nem bánt, mert nagyon szelíd kutya, ő meg elkezdi mondani a magáét, hogy "nem látod azt a sok kutyatámadást a tvbe? nem szeretném még egyszer meglátni, hogy a játszótér területén sétáltatod ezt a dögöt!" közlöm veletek, hogy én az útszélén mentem, a játszótér meg kb. 3 méterre van az úttól...milyen jogon világosít fel engem a kutyatartásról? Kinek van igaza szerintetek?
2010. febr. 10. 19:20
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én is épp ma idegeskedtem egy hasonló szituáción.

A "vérszomjas" basset houndomat sétáltatva én is bele szoktam botlani ilyen ősanyákba!

És mielőtt még valamelyik anyuka a kutyaszarról kezdene prédikálni:össze szoktam szedni..

De,hogy pozitívumot is mondjak,egyre több kutyabarát szülővel találkozom,aki megkér,hogy hadd simogassák meg a gyerekek a kutyát.

Sajnos buta,tv-ből tájékozódó emberek mindig lesznek.

Én egy gyermekotthonban dolgozom.legalább 20 gyereket neveltem már,mind kutyabarátok,rendszeresen szervezek közös kirándulásokat a kutyámmal és velük.

Volt olyan gyerek,aki rettegett 10 éves koráig minden kutyától,ma már a barátnőm boxerével játszik,hempereg a földön.

Úgy gondolom rengeteg önbizalmat ad egy gyereknek,ha kutya van a közelében,ha lehetősége van a közös játékra.

Egyszóval én sem értem az ilyen szülőket.Milyen lelkivilága van annak az embernek aki nem szereti őket?Felfoghatatlan számomra.

2010. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!