Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A kutyám barnásat pisil....

SOS! A kutyám barnásat pisil. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Éjjel óta van ez. Inni nem igazán akar. Jó kedvű, nem látszik betegnek. Mi lehet az oka?
2015. febr. 18. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim válasza:

most komoly vannak ilyen emberek akik hagyják meghalni kínok között,mint hogy dokihoz vigyék!


Az én kutyám 16 évessen öregessen ment el,DE kb fél évvel ezelött 30 km-ről hívtunk dokit,mivel a körzeti csak másnap ért volna rá,és addigra valószínűleg elpusztul pont,és akkor most az utódja se lehetne velünk,akik pont miatta igenszeretünk!


Nos ilyenkor ha az ember legjobb barátjáról és leghűségesbb társáról van szó a pénzt pont le kell szarni mennyi lessz!


Amúgy hányéves?


Enyém 16 volt kb fel evvel ezelott is és egeszen 1 hettel ezelöttig élt is!


Fél évvel megtudtam hosszabbítani az életét,és fél évig még szeretetet adott!


Szóval kérdező VIDD EL DOKIHOZ AKÁRMENNYI IS LESSZ! Ha szereted akkor nem azt a párezer forintot nézed!

2015. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 A kérdező kommentje:
Nézd, 10 ezrem van a családipótlékig, azt pedig a gyerekem kajájára fogom költeni. De ha utalsz némi pénzt azt elfgogadom... :)
2015. febr. 18. 10:38
 13/86 anonim ***** válasza:
87%

Basszus,hogy lehetsz ilyen érzéketlen ? Ha a gyereked lenne beteg őt se vinnéd?????

Minek kellett neked ez a kutya ???

2015. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim válasza:
92%

Kedves kérdező!

Időközbe míg én írtam most láttam Te is!


Ez sajnálatos erről nem tehetsz!

DE ez akkor se hozzáállás,hogy akkor nem lessz!


ha pénzed nincs legalább hívj fel egy állatotthont/állatvédőtt ha elmondod mi a szitu biztos a kutyádnak adnak segitséget,ha vissza nem is kapod,de legalább élni fog és ez a lényeg nem?!

Probáld meg! Akkor legalább azt mondhatod magadnak:legalább MEGPRÓBÁLTAM segíteni!

2015. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet megbeszélni az állatorvossal, hogy később fizetsz részletekben?
2015. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:

De, a gyerekem vinném... de most itt egy kutyáról beszélünk.


Ha valaki esetleg tud segíteni az legyenszives privát írni nekem, mert ide nem írok többet. Köszönöm.

2015. febr. 18. 10:46
 17/86 A kérdező kommentje:
Kedves 14! Felhivom az orvost, és azt mondja hogy vigyem be, mert lekar húzni. Ez egyértelmű. Semmit nem érnék vele.
2015. febr. 18. 10:47
 18/86 Andizsuzsi ***** válasza:

"Basszus,hogy lehetsz ilyen érzéketlen ?"


Te vagy érzéketlen. Szomorú, de vannak olyan élethelyzetek, amikor az embernek választania kell. Ez nem akarat kérdése.


Kérdező! Írd le, hogy merre laksz, hátha a válaszolók között van olyan, aki a tud a környékeden olyan állatorvost, akivel meg lehet beszélni, hogy később fizetsz, saját környezetemben én is ismerek ilyet.

2015. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
97%
Hívd fel a közeli menhelyet, és mondd meg, hogy nem tudsz gondoskodni a kutyáról, viszont sürgős állatorvosi ellátásra lenne szüksége, úgyhogy lemondasz róla, vigyék el, kezeljék, és keressenek neki olyan gazdát, ahol rá is jut pénz. Ez a korrekt eljárás a kutyával szemben. Mert ha tényleg valami vesebaja van, abba elég fájdalmasan fog belehalni, neked meg elaltattatni se lesz pénzed. Ismerős kutya babézia utáni vesegondtól majdnem megfulladt, annyi víz gyűlt fel a tüdejében. Elég szar halál.
2015. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és azt a kutyát amúgy elaltatták, nem hagyták tovább szenvedni. Neked meg nem lesz választásod, max. agyonvághatod a kert végében.
2015. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!