Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A kutyám barnásat pisil....

SOS! A kutyám barnásat pisil. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Éjjel óta van ez. Inni nem igazán akar. Jó kedvű, nem látszik betegnek. Mi lehet az oka?
2015. febr. 18. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim válasza:

Én is ezt mondtam! :D


Így a helyes!

2015. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
97%

" Akkor nem lesz kutyám... Nincs pénzem orvosra, még kajára is alig"


AKKOR MI A FRÁSZÉRT KELLETT A KUTYA? A kutyatartás majdnem olyan, mintha gyereked lenne! KÖTELEZETTSÉG, egy élőlény életével szórakozol! Remélem több állatot nem veszel magadhoz. Keress egy menhelyed, és add le a kutyát!

2015. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
96%
Mi a szarnak neked kutya, már ne is haragudj.. Költségekkel jár! Tudhattad volna! Most viseld a következményeit. Vagy elviszed orvoshoz, vagy beadod menhelyre, vagy pedig hagyod szenvedni úgy, hogy ő az életét is odaadta volna érted!!
2015. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
96%

Ez a hozzászólásod mindent vitt:

" Kedves 14! Felhivom az orvost, és azt mondja hogy vigyem be, mert lekar húzni. Ez egyértelmű. Semmit nem érnék vele."

De érnél. Nem lehúzna, hanem MEGGYÓGYÍTANÁ A KUTYÁDAT. Nem olcsóak a kezelések, de ha előbb jutna orvoshoz, valószínűleg olcsóbban is megúsznád.

2015. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
92%

Az én pit keverékemnél kb 9 hónaposan volt ez. Amikor hívtam játszani jött, ezért felhívtam a dokit, mi lehet.

Azt mondta, vigyem el hozzá.

Délután vittem, addigra a lépe a 3x-osra duzzadt, és azt mondta az orvos, ő minden kezelést megad, de a kutyán múlik, túléli-e. Babézia. Mivel erős fajta, és kölyök, jók az esélyei... Szerencsére túlélte. Ma már 5,5 éves boldog kutya.

És a családunk tagja.


Szóval ha nem tudsz GONDOSKODNI az állatodról, vidd el a menhelyre, hátha találnak neki GAZDÁT, mert te csak egy állattartó vagy!!! Már ha túléli szegény...

2015. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
96%
Te hülye beteg állat. Mert az vagy, hiába játszod az eszed hogy egy kutya. Légy szíves áruld el te rettentően intelligens hogy minek a kutya ha alig vagy képes el tartani? Sose tudom fel fogni hogy mindig vannak ilyen hülyék. Mi se vagyunk gazdagok ezt el hiheted nekünk is van hogy alig tudunk valamit fizetni DE ha kutyánknak baja lenne vinnénk állatorvoshoz.Mert szeretjük és lehet hogy sokat kell fizetni de ez ezzel jár.Mert tudod amikor valaki kutyát tart annak számolnia kell azzal hogy lehet beteg oltások..stb. Te most szépen végig nézheted ahogy szenved a kutyád gratulálok.
2015. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim válasza:
94%
Én az utolsóval értek egyet.Nekünk is volt kutyánk szegény öreg volt és vese gyulladása lett. Láttuk hogy rosszul lett és vittük állatorvoshoz egyből.Reménykedtünk hogy túléli.Minden nap vittük infúzióra.De szegény nem élte volna már túl, fájdalmai voltak,az orvos is megmondta így elaltattuk 13 évig velünk volt. Nos mi se vagyunk gazdagok de az állatainkért mindig felelősséget vállaltunk.De te mit csinálsz? Gyakori kérdéseken írogatsz mi lehet a baja. Gondolkozz nem hiszem el hogy nincs senki a családban aki elvinné a kutyát orvoshoz. Vagy esetleg valakitől segítsgéget kérnél. Őszintén mit vártál? Hogy majd mondjuk hogy mennyi eszed van?Remélem túléli a kutya. Nem ő tehet arról hogy a gazdája hülye mint a segg.
2015. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy kötelezettségekkel jár. Csak tudjátok kiváncsi lennék, ha a ti férjetek váratlanul meghal és ittmaradnátok egy 1 éves kisfiuval ti vajon mit tennétek. Elég volt kisizetnem a temetést és a többit. De azért kösz a megértést...


És továbbá is fent tartom, ha valaki pofázás helyett inkább utalna pénzt...

2015. febr. 18. 12:36
 29/86 A kérdező kommentje:

" Azt meg szivbol kivanOm h a gyereked is szedjen ossze vmi szart es ott rohadjatok bele a nyomorotokba ahol vagytok! Rem a gyereked se tudod majd oevoshoz vinni mert Az se erdemel kulonb banasmodot mint a kutya. Te szerencsetlen!"


Köszönöm, neked is hasonló jókat. Milyen ember az aki egy 1 éves kisfiu halálát kivánja? Te szerencsétlen...

2015. febr. 18. 12:37
 30/86 A kérdező kommentje:
No erre már senki nem ír ugye? Csak ítélkezni tudtok. Nem ismertek és enélkül lehordtatok itt mindennek. Gratulálok, okoskák
2015. febr. 18. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!