Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A kutyám barnásat pisil....

SOS! A kutyám barnásat pisil. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Éjjel óta van ez. Inni nem igazán akar. Jó kedvű, nem látszik betegnek. Mi lehet az oka?
2015. febr. 18. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 bollocks ***** válasza:
55%
Nagyon szomorú, hogy nincs pénzed, de mi a retkes búbánatért vagy akkor netközelben hétköznap délelőtt? Irány dolgozni! Útközben pedig add le a kutyát a menhelyen!
2015. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
38%

Neked is könnyen jár a pofád, hogy irány dolgozni. Egyedülálló 1 éves gyerekkel.

Sorban állnak a háza előtt az állásajánlatokkal. Barom.

2015. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
Kérdező, senkitől nem tudsz segítséget kérni? Szomszédtól, baráttól, rokontól? Az orvosnál lehet részletfizetést kérni! A kutyával mi van most?
2015. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 bollocks ***** válasza:
66%
Sem a kutyatartás, sem a gyerekvállalás nem kötelező. Szomorú, hogy meghalt a férje, de ha ez ennyire ellehetetleníti, ha ennyire nincs más, akire támaszkodhat, akkor nem kellett volna gyereket sem vállalnia.
2015. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
36%

Hol laksz, milyen település?

Hátha tudok neked ajánlani egy jó állatvédő egyesületet, aki segít.

Az egyesületek általában baráti viszonyban vannak az állatorvossal, aki olcsóbban dolgozik nekik.

Hátha betudnak juttatni.

2015. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami veletek történt, de azzal, hogy hőbörögsz és mindenkiről a legrosszabbat feltételezed még nem lesz jobb a kutyának.

Az állatorvosnak megpróbáltad elmagyarázni a helyzetedet és hogy részletfizetést szeretnél kérni? (Néha már az is elég, ha évek óta ismer benneteket az orvos és tudja, hogy megbízhatóak vagytok.)

Közeli állatvédő szervezetekkel próbáltál beszélni már?

#48 kérdéseire is válaszolhatnál, hátha valaki környékbeli tud neked ajánlani jó dokit/segítőkész állatvédőket.

2015. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom, ami történt, már ha igaz... Ha nem, és csak kitaláltad, remélem elevenen égsz el.


Az orvossal meg lehet beszélni, hogy később fizetsz, írtok róla szerződést, stb. Én is csináltam már ilyet, mert mind a két kutyám beteg lett, a kutyákra félretett pénzem elment az első műtétjére, a másodikéról szerződést írtunk, utaltam havonta a megbeszélt összeget.


Ennyit kellene csak tenned, és EMBER lennél.

2015. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
62%

"Kerdezonek: en kivantam azt h a gyereked do*oljon meg! Es tartom is magam ehez. Milyen ember az aki a kutyaja halalat kivanja? Abnormalis!

Remelem a ferjed utan mennek a gyerekeid is"


Ennél gusztustalanabb és szemetebb megnyilvánulást nem olvastam még a GyK történelmében. Milyen emberek vagytok Ti? Mégis mit képzeltek magatokról? Ha azt kívánom, hogy nyomorodjatok meg ott ahol vagytok, akkor szemét vagyok? Viszonylag egy teljesen átlagos kérdést tett fel a kérdező, és ti a gyermeke halálát kívánjátok? Aljas, gusztustalan népség vagytok. Én is szeretem a kutyákat, és van is két szép örökbe fogadott kutyám, akikért bármit megteszek, de ez amit reagáltok mindent felülmúl. Nézzetek már magatokba!

2015. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. febr. 18. 15:16
 50/86 A kérdező kommentje:

" Ha nem, és csak kitaláltad, remélem elevenen égsz el. "


Dereng valami vagy skizofrén vagy?

2015. febr. 18. 15:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!