Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A kutyám barnásat pisil....

SOS! A kutyám barnásat pisil. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Éjjel óta van ez. Inni nem igazán akar. Jó kedvű, nem látszik betegnek. Mi lehet az oka?
2015. febr. 18. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:

Már leírtuk a lehetőségeket:

1: vagy hívsz egy állatorvost, és kérsz részletfizetést

2: vagy felkeresel egy menhelyet, és segítséget kérsz tőlük!

Mást nem tudunk tenni! Kezdem én is azt gondolni, hogy kamu a kérdés.

2015. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
90%
"Feladod", de azért jössz lepontozni. Bravó
2015. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
41%

Undorító ahogy néhány ember itt válaszol...

Kérdező: elhiszem hogy a gyermeked szívéhez nőtt a kutyus, de te írtad hogy 1 éves, pár napig keresné aztán lehet nem is emlékezne rá, meg könnyebb elmagyarázni neki azt hogy új gazdit kerestél neki és hosszú boldog élhetet élhet, mint hogy látja ahogy szenvedés közben meghal. Hosszú távon neked is könnyebb lenne mert a kutyáról se kéne gondoskodni. És ha rendbe jött az anyagi helyzetetek már vállalhattok új kutyát. Keress fel egy menhelyt vagy egy állatvédő szervezetet a közelbe és add oda nekik. A kutyus meg a te érdekedben is.

2015. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
90%

Erre nincs házi gyógymód. Az oka sok minden lehet, de leginkább babézia vagy vese elégtelenség.Nos orvos nélkül a biztos halál vár napokon belül a kutyádra!


Szüleid? Rokonok? Testvérek? Barátaid?? Senki sem tudna kisegíteni?? ezt nehezen hiszem el!!!


Érdekes mi is megtudtuk oldani kismilliószor,hogy részlet fizetést kértünk vagy kértünk kölcsön vkitől!!! Hiszen a kutya nem fog megvárni a betegségével míg lesz pénzed.


Be vallom nehéz a munka keresés.De kölcsön tudnál kérni vkitől szerintem.

2015. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 maximum válasza:

"SOS! A kutyám barnásat pisil. Mi lehet az oka?"

Hogyan láttad meg egyáltalán, hogy a kutyád barnásat pisil? Ha szuka kutyáról van szó akkor leül,leguggol pisilés közben, ha kan akkor lepisil valamit, tehát nagyon nehéz meglátni a színét.

Vagy még nem is szobatiszta a kutya?

2015. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy éjjel kiengedtem pisilni de nem ment el a fűig, hanem az ajtó előtt pisilt úgy láttam meg a színét.
2015. febr. 18. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!