Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A kutyám barnásat pisil....

SOS! A kutyám barnásat pisil. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Éjjel óta van ez. Inni nem igazán akar. Jó kedvű, nem látszik betegnek. Mi lehet az oka?
2015. febr. 18. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak ez a gyerekeddögöljönmeg dolog felkavart. Írok privit.
2015. febr. 18. 16:09
 72/86 anonim ***** válasza:
Ne reagálj rá. Amúgy milyen eredményt vársz? Hiszen azt se tudjuk, mi a baja a kutyádnak. Részletfizetést miért nem kérsz az orvostól, aki megnézi?
2015. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 A kérdező kommentje:

"SOS! A kutyám barnásat pisil. Mi lehet az oka?"


A lehetséges okokat keresem és azt hogy itthon mit tehetnék vele.

2015. febr. 18. 16:15
 74/86 anonim ***** válasza:

Azért írtam neki, hogy keressen fel egy egyesületet a megyéjében, mert sokszor van az egyesületeknek a helyi állatorvossal kapcsolata, és esetleg el tudják intézni.

Legalábbis nálunk ez volt a szokás, gyakorlatilag fillérekért műtötték a saját kutyám, mert kapcsolatban voltam a helyi egyesülettel.

Nem értem miért kell lepontozni

2015. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
89%
Értsd meg, h otthon nem fogod tudni kideríteni, mi az oka, ezért kell állatorvos hozzá! Írhatunk tippeket, de semmire nem mész vele! Ezért javasoltam a részletfizetést az állatorvosnál, sőt, más is írta!
2015. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 A kérdező kommentje:
Kérlek, értsétek meg hogy amig nem találok munkát egyszerüen lehetetlen. Minden forint számit és itt nem a kutya a fontos hanem a gyerekem. Mert ennie kell.
2015. febr. 18. 16:19
 77/86 sippara ***** válasza:
46%
Húzás ki a hátsó kertbe ásni, ha arra sem vagy képes, hogy felkeress egy menhelyet, egy dokit, valami állatvédőt, vagy AKÁRKIT, aki tenne valamit azon felül, hogy végignézi, ahogy szerencsétlen állat meghal.
2015. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 A kérdező kommentje:
Én feladom emberek. Nem emberhez méltó ahogy velem rólam és a fiamrol beszéltek. Én elköszönök mostmár tényleg a kérdést pedig törlöm. A normális válaszokat köszönöm. Sziasztok.
2015. febr. 18. 16:26
 79/86 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés, 100%.
2015. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
Babézia 1 hét alatt elviszi a kutyát. Szóval gondold át, h kérsz-e vkitől kölcsön vagy hagyod meghalni szerencsétlent.
2015. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!