Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ellenzi mindenki annyira...

Miért ellenzi mindenki annyira, hogy egy kutyus az ágyban aludjon a gazdival?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
37%

Mert nem szoktam látni hogy kakilás, pisilés után kitörlik a feneküket, aztán hazaérve meg ugranak bele az ágyba és a fenekét nekinyomja a párnáak. Gusztustalan!

Macskám volt szobában,de ha rendes volt a széklete akkor is kakis valamennyire, apró száraz mikrodarabkák potyogtak róla(ki is szoktattuk lassan). A vizeletével meg a szőrét koszolja össze és pisis ott azon a részen, ha rá is száradt.

arról nem isbeszélve hogy egymással ismerkedve egymás fenekébe dugják az orrukat, aztán meg szájon nyalja a gazdit aki csókos száljat csinál...nézni se bírom az ilyeneket. és nem vagyok finnyás egyáltalán. Nyúlszart takarítok, tengerimalac, hörcsög, papgájok vannak bent a lakásban, de mindenki a saját helyén és nem puszilgatom őket.

Ja, és még azt képzeld el, hogy egy férges kutyát megszagolva a féregpete az orrára ragad, te megsimized , a kezdről megy az ételre...

a kopasztkutya önmagában is undorító, olvastam a specko bőrproblémáikról, fényképekkel is illusztrálva volt, pattanás, miteszer, epilálás okozta bőrirritáció, undorító.

2010. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kíváncsi az ilyen bunkó válaszokra,nekem senki ne undorítózza le a kutyámat!
2010. febr. 13. 14:08
 13/40 A kérdező kommentje:
Evés előtt,meg van annyi eszem,hogy megmosom a kezem. A kutya más kutyákkal meg nem érintkezik,ugyanis kertes házban lekunk,és nem viszem más kutyákhoz.
2010. febr. 13. 14:10
 14/40 anonim ***** válasza:
48%

Én az egész dominanciás dolgot hülyeségnek tartom. Nekem egy moszkvai őrkutyám van, ha valaki ismeri tudja milyen nagytestű. Apa is mindig azt mondta, hogy meg kell tanulnia ki a főnök, ezért sajnos, gyakran csapott rá ha rosszat csinált. Én sose bántottam, egyszer csaptam az orrára, és annyi volt. Meg is látszik az eredmény ha én is és apa is kint vagyunk, a kutya csak hozzám jön, és nem hallgat apára, csak rám. Ha leülök rögtön jön, és mindenképp beakarja tuszkolni az a nagy fejét a hónaljam alatt, hogy a térdemre tehesse a fejét, olyankor rádőlök, és úgy alszok.

És mi az, hogy nem tiszta a kutya. Szólok hogy ők is mosdanak, ugyanúgy akár egy macska. Bármikor befejezi az evést, az az első, hogy végig nyalogatja magát. Ezen a kaksi dolgon én elhaltam. Mintha a wc papírral, minden egyes mini baktériumot kilehetne törölni.

És tudomány bizonyítja, hogy a szervezetnek SZÜKSÉGE van a kisebb bacikra, hogy majd egy nagyobbal minél ellenállóbb legyen. A legtöbb autoimmun betegségben szenvedőnek, nem volt lehetősége állattal érintkezni, mert mondjuk panelbe lakott, minden kis bacitól elszigetelve, majd egyszer csak rátaláltak, és kész máris minden baja van. Egy olyan ember aki folyamatosan erősíti az immunrendszerét ezekkel a kicsi bacikkal, meg nem kapja el, vagy ha el is kap valamit nem lesznek olyan súlyos tünetei, vagy hamarabb gyógyul fel belőle.

2010. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem egészséges dolog egy állattal összefeküdni.Kakis,pisis,nyálas,koszos,tele van bacikkal.De mindenki azt csinál,amit akar.
2010. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
50%

14:05 vagyok. Te kérdezted, én megmondtam,h miért. Ha nem bírod elviselni mások véleményét minek kérdezed. Sértő nem volt a válaszomban.

A kutyákat, általában az állatot nem tartom gusztustalannak, hanem azt hogy az ember szájon puszilja, ágyneműre engedi a kakis, pisis fenekét.

Meg az emberek szélsőséges tenyésztésének torz egyedeit. De ők is az emberek miatt születtek olyannak, csak szenvedő alanyok szerencsétlenek.

2010. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
13:41 es vagyok, ne mondjuk hogy hülyeség amit szakemberek mondanak, biztosan tudják miről van szó, de ez persze egyedenként változhat, ti tudjátok mit lehet megengedni a kutyátoknak, de ha a gazdi érzi hogy a kutyája falkavezér akar lenni, érdemes elolvasni néhány szakirodalmat, sok jó dolog van benne. Ha meg az argentin dog hálás érte, akkor hála égnek. Szerintem a kutya szemében az hogy a lábadnál alszik, nem ugyan az mint ha a tényleges fekhelyeden lenne, szerintem.
2010. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
38%
Ha meg nem viszed más kutyák közé, teljesen el fog torzulni a személyisége...
2010. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Megint királyul elbeszél egymás mellett a két tábor. Látni kéne a nagy különbséget szubjektív és objektív igazság között:

mi nem tudjuk, nem tudhatjuk sem a te, sem a kutyád képességeit, így általánosságben, vakon nem helyes azt mondani, hogy engedd fel az ágyba, mert gondot okozhat a későbbiekben, ez tény. És nem is fogjuk azt mondani. Az is tény, hogyha a kutyád alklamas rá, te képes vagy megfelelően nevelni, akkor megengedhető, hogy felengedd az ágyba, de, ettől ez még nem lesz érvényes az összes kutyára és gazdára!

Remélem érthető a lényeg, éshogy a két dolgot nem kéne keverni.

2010. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon jó velük aludni, én 2-vel alszom! És ha ezen tönkremegy a házasság ahogy valaki írta, akkor azt megette a fene, azt a házasságot!

Este fekszünk és a kutyusok ugyan úgy megmosdanak (popsi, pofi, láb), mint ahogy mi is, így tisztán kerülnek az ágyba!Másképp nem is engedném!!!


Amúgy nagyokos aki nem látta még popsit törölni a kutyát kaki után!!! Ezt a gazdi szokta otthon! Ha nem gondoltál volna erre. Nekünk van külön szivacs, szappan (kutyának való) és törölközőnk. És egyet értek sok kutya tisztább, mint némelyik embertársunk!

Szóval én a kutyával alvás mellett vagyok!!!!!!

2010. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!