Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti utáljátok a kínaiakat...

Ti utáljátok a kínaiakat azért mert kutyát esznek?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít :( rendesen a piacon úgy vágják le őket mint a csirkéket. Még a lábuk is össze van kötve. Olvastam hogy évente több 10 ezer kutyát vágnak le... Ezt ott kínában senki sem akarja megakadályozni? És mindenki eszi ott a kutyákat, vagy csak páran?

2015. ápr. 17. 11:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Bírom, mikor ilyen "Mi a személyes véleményed" típusú kérdésben mindenkit lepontoznak a sárga földig. :D
2015. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Én nem tudom ki pontozgatott de én biztos nem. Csak zöld pacsit adok se pirosat se kéket nem adtam itt.
2015. ápr. 17. 16:52
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Én utálom őket, de nem ezért.
2015. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
75%

Igen, utálom őket.

Egy kutya számomra sokkal többet ér, mint egy ember, egy kutya ragaszkodik hozzád életed végéig, szeret téged, a társad. És a végletekig bízik benned.

De hasonló meg tud lenni egy bárányban is például, sosem felejtem el, amikor előttem öltek meg egy kis bárányt, előtte szaladt oda a sz.rházihoz a bárány, azt hitte megint megsimogatja, erre az elővett egy éles kést, és elvágta a torkát.

Büdös paraszt!

Az ilyeneket tudnám kiküldeni egy XV. századi csatamezőre, hogy kb ugyanígy szeleteljék fel őket, és belezzék ki.

És pszichológiailag mint hasonlóak ezek a gyáva emberek, megfigyeltem, mind ilyen kis alattomos, sunyi, leszabályozott tetű, aki ebben éli ki a "nagyságát" hogy a gyengét bántja.

2015. ápr. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Végre egy hasonló gondolkozású ember mint én :)

a vége kicsit morbid volt de egyet értek veled. Ment a zöld pacsi.

2015. ápr. 18. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!