Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neveletlen kutya, adjatok...

Neveletlen kutya, adjatok tippeket kérlek (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 6 hós valamilyen pásztor keverék kutyám.

A gondom az lenne, hogy pár napja észrevettem, hogy a parancsokat már vagy megcsinálja (nagyon lassan) vagy elmegy??. 3vvel nem tudok mit kezdeni, mert ha utána megyek csak elrohan.

A mêgnagyobb probléma ma kezdődött. Belegeküdt az ágyásba, erre rászoltam erre még hemperegni is kezdett úgyhogy bezártam a boxjába. Eltelt 5 perc kiengedtem, erre homlokegyenest viszzament az ágyásba. Újra betettem újra visszament.

Most megint bennt van, de nem tudom, mit tegyek, ha újfent visszamegy.

Kutyoviba járunk, bár az utolsó két hétben nem voltunk.

Kérlek adjatok ötleteket, eddig teljesen "jól" viselkedett.


2015. aug. 23. 19:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem boxba zárni kell, hanem ráripakodni, rádörrenni, amikor rajtakapod a rosszalkodáson és kizavarni az ágyásból.


Utána figyelned kell és ha vissza akar menni, rászólsz, még azelőtt leállítod, hogy hemperegne/bele állna!

2015. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!