Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a botrányos elfogadható...

Ez a botrányos elfogadható viselkedés egy terápiás kutyától?

Figyelt kérdés

A kutya állítólag gyerekhez jár terápiás kutyaként, hát nem tudom...

Nagytestű. Ha ugatva játszani hívja egy ellentétes nemű kutya, agresszíven visszaugat rá. Vadászik a kisállatokra, de mániákusan. Sok esetben behívhatatlan. Amikor az én jóval kisebb kutyám szolidan (semmi pofátlanság nem volt benne!)fel akarta venni a "terápiás kutya" labdáját, kis híján neki rontott, csak a gazdája időben rászólt. ha két kutya játszik, vadul körbeugatja őket. Ez nem sima ugatás, kifejezetten durva.


Hát nem tudom, csak én látom úgy, hogy ez baromira nem elfogadható?! (Tudom, hogy a gyerekek nem kutyák, de akkor is, ha kutyákkal így viselkedik ott nincs minden rendben szerintem....)



2015. nov. 17. 23:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Na, éreztem én, hogy valami nem stimmel!


Tegnapelőtt az említett kutya összekapott egy másik kutyával és mikor szétszedték őket, a terápiás kutya a másik kutya gazdájának esett neki, (ő volt épp elérhető távolságban) és harapta véresre a lábát. Varrni nem kellett, de pár helyen kilyukasztotta a bőrét és azért vérzett is rendesen a srác(farmeren keresztül...). A kedves gazda meg alig tudta elkussoltatni a terápiás kutyáját aztán gyorsan elhúzta a csíkot.


Aranyos kis terápiás kutya. :)

2015. dec. 2. 01:27
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek vissza kell vonni az igazolványát! Milyen fajta egyébként?
2015. dec. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Remek. Én a helyedben szólnék annak a szervezetnek, ahol tevékenykednek, hogy gondolják át kétszer, mielőtt gyerekek (vagy bármilyen emberek) közé engedik. Az egész terápiás kutyázás jó hírét elcseszheti, ha ezt előadja munka közben.
2015. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Keresd ki őket itt, és írj nekik mailt az esetről, hogy nézzenek rá arra a kutyára, mert gáz. Már ha van rá felesleges öt perced :) Mindenkinek jót tennél vele.

[link]

2015. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnéztem, de nem találtam, de valami hülye külföldi neve van a kutyának, aztán lehet én hallottam félre. Megpróbálom kideríteni mi a rendes neve. Gőzöm nincs melyik szervezetnél tevékenyednek, annyira nem társalogtam én velük.


Amúgy golden retriever.

2015. dec. 2. 18:22
 26/27 anonim ***** válasza:
A gazdi neve alapján is tudsz keresni. De azt a szűk háromszáz fényképes igazolványt nem tart sokáig végignézni, úgy meg biztosan megtalálod. Már ha egyáltalán valóban vizsgázott kutyáról van szó.
2015. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ideális esetben mondjuk övék az egyetlen visszavont igazolvány, de fene tudja :D
2015. dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!