Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, yorkshire...

Mi a véleményetek, yorkshire terrier, pekingi spániel, pekingi palota kutya, fajtáról? 21/F

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 11:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szia! Ha valódi tenyèsztőtől veszed (100.000 felett kezdődik), akkor van értelme. Èn mondjuk nem vagyok "kiskutyás", így inkább a spánielre szavazok (gondolom az akart lenni amit írtál :D). Mindegyik fajtának van előnye és hátránya. Mindegyiket nyírni kell, a pekinginek túl rövid az orra, röfög, horkol ès nála neccesebb az altatás is egy műtét alkalmával. De nagyon jó fejek. A yorkie az egy energiabomba. :D mindegyik jó fej a maga módján, de csak ha ebből a háromból "lehet választani", akkor egyértelműen a spániel. Azt legalább meg lehet rendesen gyömöszölni viszont hozzá több energia kell.
2016. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
49%
A legelső kutyám harminc évvel ezelőtt egy palotakutya volt. Tenyésztőtől vettem, akkor még nem voltak elkorcsosítva a szaporítók által, mint manapság. Állítom, hogy a legokosabb, legtanulékonyabb kutya volt, akit ismertem. Nem véletlenül őket és az uszkárokat használták a cirkuszokban. Amúgy meg mindenki vegyen olyan kutyát, ami neki tetszik. Fekete Lacinak, ha jól emlékszem, pici kutyái vannak. Itt, a lakótelepen számtalan meglett férfi sétáltat yorkit, pincsit, tacskót, mopszot vagy beagle-t. Nem hiszem, hogy ettől férfiatlanabbak lennének. Egyszerűen csak szeretik a kutyákat, panelba meg ez a méret praktikus. Aki kutyás ember, az minden kutyát szeret és tisztel, mérettől függetlenül.
2016. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem pekingi, hanem tibeti spániel.
2017. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!