Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütöttem egy kutyát! Mit tegyek?

Elütöttem egy kutyát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 85-90nnel mehettünk barátaimmal külterületen, sötétbe, moziból hazafelé. egy pillanat tört része alatt a sötétben elénk ugrott egy ezüstös színű, közepes testű kutyus. azonnal fékeztem és kormányt rántottam de hallottam hogy koppant és huppan az autó, átmentünk rajta :( azonnal lehúzódtam de SEHOL nem találtuk a kutyát :( a kocsi lökhárítóján látszik, még a kis szőre is ottvan... még az út széli bokrokban is megnéztük dehát nem lehetetlen hogy túlélte és elment???? basszus megrepedt a kocsim eleje és nem találtuk a kutyát!! holnap visszamegyek és keresem mert nem nyugszik bele a lelkem hogy megöltem egy kutyát... vagy éppen kínok között szenved..... létezik hogy túlélte?
2016. márc. 3. 23:00
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
100%
Kocsi alját megnézted?
2016. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
meg persze! de annál nagyobb kutya volt hogy ott maradjon...
2016. márc. 4. 00:26
 13/40 anonim válasza:
59%
Ne keseregj rajta és ne ostorozd magad. Ez egy ilyen dolog. Sajnálni lehet, de tovább tépni magad nem érdemes.
2016. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
91%

Sajnálatos dolog de nem tehetsz róla, ez bárkivel megeshet,és rendes dolog volt tőled,hogy visszamentél keresni

Sokan ezt nem tennék meg

2016. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen milyen autó? Mert láttam már kutyát amit ismerősnél a felesége twingoja alól szedtünk ki mert átment rajta, szerncsére a hátső kerék, és semmi baja nem lett.

A tacsinkat meg a szomszéd ütöttel el 10 éve amikor véletlenül kiszökött, neki is 120 ezer kár lett a lökhárítóban meg a ködlámpában, a tacsi ma is futkos még. Akkor 2-3 napig csak pihent meg húzta a lábát, de szerencséje volt.

2016. márc. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te hibád, mi egyszer sünit ütöttünk el így. Meg voltunk győződve róla, hogy átmentünk rajta, tehát eléggé félve szálltam ki. Sün életben volt, ugyan így este volt, fogtuk, úgyis csak 3 perce laktunk, bevittük a kertünkbe. 2-3 nap alatt megunt minket és elsétált.

Egy másik alkalommal nekünk ugrott egy őz. Ez jobban hasonlít a te sztoridra, mert esélyünk sem volt elkerülni annyira hirtelen volt. Kitörte fejjel az első lámpát, kicsit kókadt volt, tehát elvittük a legközelebbi faluba, ahol szerencsére volt erdész (akkor még volt a szabályzás, ma már téged bírságolnak meg, ha ilyet teszel, egy gímszarvas értéke pedig milliós nagyságrendű, de egy vaddisznó is fél milla...) Ő berakta egy istállóba, ahol konkrétan 15 perccel azután, hogy 90-nel fejbe vágtuk, sétálgatott.

2016. márc. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kedvesek vagytok!! Írt egy hölgy privát üzenetet, hogy ők pont egy ilyen kutyát ütöttek el kb 200 méterre attól a helytől ahol mi, csak előbb... De ők sem találták!! Most akkor vagy hatalmas szerencséje van szegény kutyunak vagy már tébyleg nem él... Már visszamentünk egyszer de nem találtuk de holnap az lesz az első dolgom!
2016. márc. 4. 01:03
 18/40 anonim ***** válasza:
63%

Ez a sztori elképzelve elég rémisztő. Lehet nem is kutya volt!

Az utolsónak meg gratulálok az értelmes megnyílvánosulásához...

2016. márc. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
85%

Ez nagyon rossz, kérdező, nyugodj meg, múltkor én is majdnem elütöttem két kutyát, kirohantak az úttestre elém egy lófarmról, szóval nagyon gázos volt.

Menj vissza holnap hússal vagy valami kajával, tedd le különböző helyekre, hátha előjön, közben keresd is, biztos egyben van még.

2016. márc. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy olvastam a kérdést én is azon gondolkodtam,hogy mi van,ha nem is kutya volt... És ahogy most láttam a kérdező kommentjét a másik "kutyáról",így egyre erősebb a gyanúm,hogy nem kutyáról van szó.
2016. márc. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!