Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütöttem egy kutyát! Mit tegyek?

Elütöttem egy kutyát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 85-90nnel mehettünk barátaimmal külterületen, sötétbe, moziból hazafelé. egy pillanat tört része alatt a sötétben elénk ugrott egy ezüstös színű, közepes testű kutyus. azonnal fékeztem és kormányt rántottam de hallottam hogy koppant és huppan az autó, átmentünk rajta :( azonnal lehúzódtam de SEHOL nem találtuk a kutyát :( a kocsi lökhárítóján látszik, még a kis szőre is ottvan... még az út széli bokrokban is megnéztük dehát nem lehetetlen hogy túlélte és elment???? basszus megrepedt a kocsim eleje és nem találtuk a kutyát!! holnap visszamegyek és keresem mert nem nyugszik bele a lelkem hogy megöltem egy kutyát... vagy éppen kínok között szenved..... létezik hogy túlélte?
2016. márc. 3. 23:00
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben följelenteném a nőt!

Már ezért a hülye mentalitásért is megérné! Sajnálja? Hát azzal te ki vagy segítve! Kár keletkezett a kocsidban, valszeg a kutyában is és órákig stresszelted magad más kutyája miatt.

2016. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Bejelentettem az ügyet! Köszönöm a válaszokat!! Elmentem arra, megálltam és megszeretgettem a kutyát, ha lehet akkor magamhoz veszem!
2016. márc. 4. 13:10
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök hogy jól van a kutya (még ha a gazdái nem is megfelelőek egyáltalán...), te pedig nagyon rendes vagy, hogy ennyire a szíveden viseled a sorsát.
2016. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Na, történt valami? :)
2016. ápr. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#30 miert lenne a holgy a hibas ha te elutotted a kutyajat?

Es ha kobor kutya lett volna vagy vad akkor kire fognad?

2016. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Igen! Kiemntem hozzájuk, megbeszéltük hogy enyém a kutya. 7 hónapos yorky és bullterrier keverék. Se chip se semmije nem volt. Kifizette az oltási programját és az ivartalanítást. Cserébe kaptam egy új csodát az életembe. Terápiás kutya lesz belőle :)


Azért az ő hibája mert szabadon hagyta kószálni csak azért mert 'nehezen csukja be a kaput'.

2016. ápr. 27. 21:35
 37/40 anonim ***** válasza:
De jófej vagy! :)
2016. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

35: mert magyarországon nem annyira divat a felelősségvállalás, azért még létezik. Ha van kutyád felelsz érte és a tetteiért, mivel ő nem felelősségre vonható.


Nkünk is ütöttek el kutyát amikor kiszökött, szerencsére túlélte, de a 3. szomszéd, aki elütötte, hozta a számlát a lökhárítóra meg a ködlámpára. Ilyen esetben a ház biztosítása kifizeti a kárt.

Bár tudom egyszerűbb nem biztosítást kötni és valahogy kibújni a felelőség alól.

Egy erdélyből jött volt kolegám rossz irányba biciklizett, elé ment egy audi de a biciklis volt a hibás, 1200 euró lett a kár. Amikor fizetni kellett, mindjárt azon járt az esze, hogy mi van ha feladja a munkáját, és eltűnik haza, akkor be tudják-e vasalni.

2016. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Így van... Magyarország a lopásról és a csalásról szól...
2016. ápr. 28. 22:31
 40/40 anonim ***** válasza:
Nagyon jó fej vagy :)! Yorki és Bullterrier? Az szép párosítás :D.
2016. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!