Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütöttem egy kutyát! Mit tegyek?

Elütöttem egy kutyát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 85-90nnel mehettünk barátaimmal külterületen, sötétbe, moziból hazafelé. egy pillanat tört része alatt a sötétben elénk ugrott egy ezüstös színű, közepes testű kutyus. azonnal fékeztem és kormányt rántottam de hallottam hogy koppant és huppan az autó, átmentünk rajta :( azonnal lehúzódtam de SEHOL nem találtuk a kutyát :( a kocsi lökhárítóján látszik, még a kis szőre is ottvan... még az út széli bokrokban is megnéztük dehát nem lehetetlen hogy túlélte és elment???? basszus megrepedt a kocsim eleje és nem találtuk a kutyát!! holnap visszamegyek és keresem mert nem nyugszik bele a lelkem hogy megöltem egy kutyát... vagy éppen kínok között szenved..... létezik hogy túlélte?
2016. márc. 3. 23:00
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ha nem kutya akkor mi?
2016. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
76%
Na mi lett a kutyussal? Megtaláltátok?
2016. márc. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha most elkezdtek szellemsztorikat kitalálni, én lesz.opom magam. :D :D


Kérdező, nyugodj meg. Nagyon rendes tőled, hogy kerested, akármennyire is sajnálatos, nem a te hibád volt.

Itt egyedül a kutya "gazdája" az, akit hibáztatni lehetne, sajnos ilyen dolgok megesnek.

2016. márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Ezüst sakál is lehetett.
2016. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Megtaláltam!! Él és virul! Igaz hogy huzza az egyik hátsó lábát de hihetetlen hogy megúszta! Egy közeli tanyára rohant be ahogy meglátott. Odamentem, bekiabálatam és kijött egy fiatal nő. Mondom neki h két autó is elütötte a kutyájukat. Erre annyi volt a válasz hogy a pasija mindig nyitva hagyja a kaput ő meg nehezen tudja becsukni.... Megmutattam neki a kárt a kocsin és annyit mondott hogy sajnálja... Eszem megáll!
2016. márc. 4. 09:12
 26/40 anonim ***** válasza:
De gáz...
2016. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Az... Legalább megnyugodtam hogy nem halt meg a kutya...
2016. márc. 4. 10:19
 28/40 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy él.De én szólnék emiatt a helyi állatvédőknek,mert ezek szerint annak kutyának ott nincs jó helye.
2016. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Én annyit harcoltam már ezek miatt... de az állatvédők több bejelentésre sem jönnek kis. Pár hónapja bejelentettem 6 láncra kötött kutyát, ebből 4nek még fedél sem volt a feje fölött, egynek egy hordója volt a másik egy futó alá bújt, mert addig ért a lánca... majdnem 4 hét volt mire kijöttek, folyamatos zaklatás árán, megbírságolták a gazdát de azóta is láncon vannak a kutyák de már van házuk... hurrá
2016. márc. 4. 12:13
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Nos, feljelenteni a hölgyet károkozásért. Ha vonogatja a vállát, megemlíteni, van-e oltás, chipp a kutyában? Mert , ha feljelentést teszel, a kár kifizetésén túl azok is pénzbe fognak kerülni. Szabadon kószáló kutya károkozásakor a kutya tulajdonosa felel a kárért.
2016. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!