Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Van a lépcsőházban...

Mit tegyek? Van a lépcsőházban egy lakó akinek két kutyája van egy kisebb meg egy nagyobb testű harci kutya. Van két gyermekem egy 12éves fiam meg egy 16 hónapos lányom. Féltem őket nagyon! Meg persze nekem is van egy pici kiskutyám őt is féltem.

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy a gazda nem tesz pórázt rájuk a lépcsőházban sem nem hogy kint!!Nem tudom hogyan lehetne ezt szóvá tenni.Nem szeretném megvárni hogy tragédia történjen!Az egyik lakóra már rátámadt a nagyobbik.Kinek szóljak?Hatóságnak?Nagyon félek segítsetek!Nem szeretnék rettegve hazajárni!A gyermekeimet biztonságba szeretném tudni!!!

2016. máj. 1. 07:46
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Ez a másik röhej hogy miért kell megvárni hogy történjen valami?
2016. máj. 1. 11:12
 12/56 anonim ***** válasza:
80%
Jó, de akkor te se tarts kutyát, mert bármikor történhet valami. Kiskutya is tud harapni az is fáj.
2016. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Kikérwm magamnak egyáltalán nem vagyok idegbeteg!!!Nem tudom melyik soromból olvastad ezt ki!Csak tanácsot kértem!Arra szeretnék választ hogy hogy lehetne ezt kultúráltan megbeszélni a gazdával?
2016. máj. 1. 11:25
 14/56 bollocks ***** válasza:
83%
Ha párbeszéddel kapcsolatos tanácsra van szükséged, arra ott van az emberi kapcsolatok témakör.
2016. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
87%

Kulturált beszélgetéshez mióta kell tanács. Odamész, bemutatkozol, és elmondod, hogy a gyerek fél az idegen kutyáktól, szeretnéd megismerni őket, hogy ne alaptalan vádak alapján ítélkezz.

Azt a "támadást pedig kiírhatod nyilvánosan is...de még mindig azt mondom, hogy valós veszély esetén már intézkedtek volna a lakók.

2016. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
51%
Elsőnek beszélj a gazdával. Említsd meg a törvényt, hogy szabadon nincs keresni valója egyetlen kutyának sem a lépcsőházban. Elvárod, hogy betartsa ezt. Ha felháborodik, bármilyen negatív választ kapsz, jelzed neki, hogy első körben a képviselőhöz, ha az nem működne, akkor a jegyzőhöz fogsz fordulni.
2016. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
93%

Na ja...nem azért, de ha hozzám valaki kapásból fenyegetőzve, meg utasítgatva jönne, azt nem túl kedvesen küldeném melegebb éghajlatra.

Lehet ezt normális stílusban is.

2016. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Hát ez az nem akarok támadólag fellépni.Az előbb láttam őket.Volt egy harmadik kutya is az is nagytestű.Csak a kicsi volt megkötve
2016. máj. 1. 13:10
 19/56 anonim ***** válasza:
92%
Itt a remek alkalom az ismerkedésre
2016. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
14%
A kutyások szerint mindig mindenki más a hülye, nem kell póráz, szokja csak meg a többi lakó. Ha valaki szól miatta, csak felhúzzák az orrukat. A kutyásnak kell alkalmazkodnia akkor is, ha csak 1 lakót zavar a póráz nélküli állat, mert az a kutyatartó felelőssége, főleg a pórázrendelet fényében. Ha erre csak arcoskodni tud, akkor marad a bejelentés. Nem a gazdi dönti el, hogy milyen szabályokat tartson be. Mondjuk aki lakásban tart kutyát, az alapból elmebeteg állatkínzó.
2016. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!