Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Van a lépcsőházban...

Mit tegyek? Van a lépcsőházban egy lakó akinek két kutyája van egy kisebb meg egy nagyobb testű harci kutya. Van két gyermekem egy 12éves fiam meg egy 16 hónapos lányom. Féltem őket nagyon! Meg persze nekem is van egy pici kiskutyám őt is féltem.

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy a gazda nem tesz pórázt rájuk a lépcsőházban sem nem hogy kint!!Nem tudom hogyan lehetne ezt szóvá tenni.Nem szeretném megvárni hogy tragédia történjen!Az egyik lakóra már rátámadt a nagyobbik.Kinek szóljak?Hatóságnak?Nagyon félek segítsetek!Nem szeretnék rettegve hazajárni!A gyermekeimet biztonságba szeretném tudni!!!

2016. máj. 1. 07:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Olyan jó hogy senki nem tud értelmes tanácsot adni arra hogy hogy győzzem meg őket hogy legalább a lépcsőházban adjon rá pórázt!!!Értsétek már meg hogy egy kisbabám van meg egy 12 éves fiam!Féltem őket!Nem kisérgethetem a fiamat mindig. Most már megvettük a lakást nincs mese be kell költözni.
2016. máj. 4. 11:34
 42/56 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg értelmes hozzászólást kaptál, de ezek szerint neked egyik sem felelt meg.


Olvasd újra.

2016. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem felelnek meg ezek a válaszok, akkor hívj fel egy ügyvédet és kérj tőle tájékoztatást.
2016. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
A fiad 12 évesen azért nyugodtan elsétálhat egy kutya mellett, nem kell ennyire beszarinak lenni te jó ég... 4 éves kislányként nem féltem a nagy kutyáktól...
2016. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Ha figyeltél volna 2évesen megilyesztette egy pid bull azóta félt.Azért lett kutyánk hogy ne féljen
2016. máj. 4. 15:46
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Ami meg egy antiszoc görcs... Én tőle jobban félnék.
2016. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Most már "pid bull"? 😂

Leírtunk mindent. Tessék megismerkedni a lakóval, a kutyáival, és normálisan megkérni. A sajátodat meg megnevelni.

2016. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Be kell mutatni a fiadnak a kutyát. El kell nondanod neki, hogy tőle nem kell félnie. Ha te nem tudsz példát mutatni akkor ki fog??! A másik gyerekedet is félelembe fogod nevelni vagy a sarkadra állsz és oda mész bemutatkozni, ahogy egy felnőttnek illik?
2016. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Te miért vagy ilyen hisztérikus?? Azért mert nagy egy kutya, nem lesz harci! Sokkal nyugodtabbak pl a te túlszaporított kutyádnál is. (nem hiszem, hogy egy tenyésztőnél vetted, ha már ennyire értesz a kutyákhoz...) Oké, 10 éve nekiment egy kutya a babaocsinak. oké. gondolom nem direkt. az normális, ha a gyereked megijed, de hogy te még jobban kivagy miatta, az valami szörnyű. Szerintem te most nagyon unatkozol a gyesen, és rémtörténeteket kreálsz. Ha jogos lenne a félelmed, már szóltál volna a gazdának, nem többi anyuával beszélgetsz harci kutyáról...
2016. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Szóltam és azt is leírtam hogy azért nem rak rá pórázt mert lerántaná.Az nem normális hogy a lépcsőházban szabadon rohangálhat a kutya.Az enyém tenyésztőtől van.De azt gondolom hogy legyetek ilyen helyzetben aztán akkor okoskodjatok!A hatóság nekem ad igazat.Törvény sértést követnek el póráz rendelet rémlik valakinek?
2016. máj. 4. 22:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!