Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Van a lépcsőházban...

Mit tegyek? Van a lépcsőházban egy lakó akinek két kutyája van egy kisebb meg egy nagyobb testű harci kutya. Van két gyermekem egy 12éves fiam meg egy 16 hónapos lányom. Féltem őket nagyon! Meg persze nekem is van egy pici kiskutyám őt is féltem.

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy a gazda nem tesz pórázt rájuk a lépcsőházban sem nem hogy kint!!Nem tudom hogyan lehetne ezt szóvá tenni.Nem szeretném megvárni hogy tragédia történjen!Az egyik lakóra már rátámadt a nagyobbik.Kinek szóljak?Hatóságnak?Nagyon félek segítsetek!Nem szeretnék rettegve hazajárni!A gyermekeimet biztonságba szeretném tudni!!!

2016. máj. 1. 07:46
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
A saját félelmedet és hozzá nem értésedet neveled a gyerekeidbe. Legyél már felnőtt, állj a sarkadra.
2016. máj. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 Szilvi & Argos ***** válasza:
54%

Mondd meg a gazdának, hogy vagy tegyen pórázt a kutyáira, vagy be lesz jelentve a jegyzőnél nem megfelelő állattartás, sétáltatás miatt.

Neked pedig azt ajánlom JÓindulatból, hogy a kutyáddal menjetek kutyasuliba szocis foglalkozásra, ahol megtanul kommunikálni más kutyákkal, Téged pedig megtanítanak a kutyák nyelvére...mert akkor nem fogsz rettegni, s biztonságosabb lesz számotokra a sétáltatás is :)

2016. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves Szilvi!Már megtettem a szükséges lépéseket,a közös képviselő is fog szólni meg a körzeti megbízott is kimegy személyesen és felhívja a figyelmüket a törvény megszegésére és hogy ez pénzbüntetéssel jár!Ráadásul nem utolsó sorban a fiam cukor beteg 10 éve úgy hogy nem tesz jót neki a stressz!
2016. máj. 5. 15:51
 54/56 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ez igazán érett viselkedés...még ott se laksz, de ellenséged már van.
2016. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus unatkozó anyuka...
2016. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 bollocks ***** válasza:
100%
Szerintem a közös képviselő, miután bólogatva végighallgatta a hülyeségedet, a másik kutya gazdájának elmesélte, hogy milyen sok szabadidőd van, aztán jól kiröhögtek. Legalábbis én ezt tenném.
2016. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!