Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Van a lépcsőházban...

Mit tegyek? Van a lépcsőházban egy lakó akinek két kutyája van egy kisebb meg egy nagyobb testű harci kutya. Van két gyermekem egy 12éves fiam meg egy 16 hónapos lányom. Féltem őket nagyon! Meg persze nekem is van egy pici kiskutyám őt is féltem.

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy a gazda nem tesz pórázt rájuk a lépcsőházban sem nem hogy kint!!Nem tudom hogyan lehetne ezt szóvá tenni.Nem szeretném megvárni hogy tragédia történjen!Az egyik lakóra már rátámadt a nagyobbik.Kinek szóljak?Hatóságnak?Nagyon félek segítsetek!Nem szeretnék rettegve hazajárni!A gyermekeimet biztonságba szeretném tudni!!!

2016. máj. 1. 07:46
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
86%

Nem ismered, de már ítélkezel, előre félsz a semmitől. Mellesleg a lépcsőn lefelé robogó kutya pórázzal veszélyesebb, ugyanis elgáncsolhat a pórázzal. Az meg messziről hallható, ha kutyák közlekednek a lépcsőn nem tudod nem észrevenni.

Bújj ki a buta feltételezésekből, ismerkedj.

2016. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
92%

Bántott? Nem.

Bántott mást? Nem.

Bántotta a gyereket? Nem.

Akkor meg???! Nekem is OFT-m van, és hidd el, senkit se bántana. Menj oda, mutatkozz be, vidd a gyereket is, ismerjétek meg a kutyát. Lehet a végén még jóba is lesztek ;)

2016. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 Szilvi & Argos ***** válasza:
80%

Én is póráz nélkül sétáltatok 3 kutyát is, de alap, hogy nem engedem oda őket SENKIHEZ!!!

Nem kötelesek eltűrni, szeretni a kutyátlanok a kutyákat, a nyálukat-szőrüket!

És nem normális, hogy lépcsőházban több kutya szabadon rohangáljon fel-le!!! Nyilván ha szabadon menne lassan, gazdi kontrollja alatt, a kérdező se félne. De mikor trappolnak szerte-szét zárt szűk térben, az VESZÉLYES...ők is nekitámadhatnak más kutyáknak, vagy épp nekik ugorhat más kutya és kész a baj...lelökhetnek egy kis gyereket a lépcsőn, stb.

Pont az ilyen felelőtlen, nemtörődöm kutyatartók miatt utálják a kutyásokat :(

2016. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a mi kutyánk is acsarkodik elkezd morogni mivel fél a nála nagyobb kutyáktól.Mi van ha a mienk egyből kötekedni kezd!?Beszéltem a hölggyel állítólag nem bánt a kutya.A kicsit szokta bevédeni. Nem használ pórázt mert lerántaná a kutya!Erre mit mondhattam volna hogy csak azért is kösse meg?Ráadásúl én meg a családom idegennek fog számítani!
2016. máj. 2. 19:33
 35/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem àrtana megnevelni a kutyádat, ha kötekedik. A szomszéd kutyáját épp tegnap kapta el egy bichon, össze kellett varrni a száját.

Nem a nagytól kell félni, ha a tied a neveletlen.

2016. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
Nem neveletlen!!!!!!!Csak messziről oda se mer menni!Eddig szegénykémet kapták meg!És azt is elmondanám hogy az enyém pórázon van!!!Senkit nem bánt sőt mindenkitől simogatást kunyervál.Mindenkinek elrabolja a szívét!Ha látom hogy fél tőle valaki rövidebbre fogom a pórázt!
2016. máj. 2. 21:19
 37/56 anonim ***** válasza:
83%
Szóval a te kutyád támad ki, de a másik a veszélyes? :D láttam már olyan dogo Canariot akinek össze kellett varrni a fejét mert a tiédhez hasonlóan egy ideggyenge törpe nekiment :D
2016. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
Dehogy támad!!!Sose támadt meg senkit!!!!!Nem tudom miből következtetsz erre!!!!!!Őt támadták meg!A múltkor egy picikével szaglászták egymást és az kapott bele az enyém szájába!!!Az enyém a légynek se ártana gyerek barát!!Azérz lett hogy a fiam neféljen a kutyáktól és bejött!Azért tartok ennyire mert 10éve még 2éves volt a fiam a lépcsőházban szabadon volt egy harcikutya és nekiugrott a babakocsinak a fiam azóta félt a kutyáktól.Két éve van kutyánk azóta nem fél!!Imádja a kutyánkat!!Na ennyire veszélyes a kutyánk!!!Kár hogy nem lehet itt küldeni fotót!
2016. máj. 2. 21:45
 39/56 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Ha lerántaná a lépcsőn, nevelje meg a kutyáját.

Ha a Tied acsarkodik-morog, az bizony agresszió, ami félelmi is lehet simán...Te is neveld le erről, mert könnyen az életébe kerülhet, ha "rossz" kutyának ugat be :(

2016. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%

Itt kb. mindkettő gazdival baj van.

Mi az, hogy lerántaná a lépcsőn?! Meg kell nevelni a kutyát.

Másrészt, kérdező, az sem normális, hogy a te kutyád félelemből morog, acsarkodik más kutyákra. Egyszer lehet, hogy ez lesz a veszte.

Érdemes lenne kutyasuliznod vele.

2016. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!