Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Van a lépcsőházban...

Mit tegyek? Van a lépcsőházban egy lakó akinek két kutyája van egy kisebb meg egy nagyobb testű harci kutya. Van két gyermekem egy 12éves fiam meg egy 16 hónapos lányom. Féltem őket nagyon! Meg persze nekem is van egy pici kiskutyám őt is féltem.

Figyelt kérdés
Az a probléma hogy a gazda nem tesz pórázt rájuk a lépcsőházban sem nem hogy kint!!Nem tudom hogyan lehetne ezt szóvá tenni.Nem szeretném megvárni hogy tragédia történjen!Az egyik lakóra már rátámadt a nagyobbik.Kinek szóljak?Hatóságnak?Nagyon félek segítsetek!Nem szeretnék rettegve hazajárni!A gyermekeimet biztonságba szeretném tudni!!!

2016. máj. 1. 07:46
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
96%

Kedves utolsó, szívből kívánom, hogy minden kutyának csak annyira legyen pocsék, állatkínzó gazdája, mint én. Panelban vannak ketten, napi 3-4 sétával, kirándulásokkal, rengeteg futkorászással, bandázással. Hétvégente akár 3-4 órát kint vagyunk a parkban a cimbikkel. A tacsi kanapén alszik ha úgy van kedve, prémium tápon élnek, ha bármi bajuk van nem itt kérdezősködünk hanem azonnal orvos. :) Valóban, ha nem kérnek meg csak rondán néznek meg flegmáznak, akkor CSAK AZÉRT SEM kötöm meg. Ellenben ha bárki képes normálisan annyit mondani, hogy "legyen szíves pórázra venni", akkor ott van a kezemben, és teszem is rá. A sok kertbe kirakott, agyonfagyott, telibe se sz*rt kutya a kert végéből biztos nagyon sajnálja az én agyonkínzott kutyáimat. :)

Üdv, egy tacskóval és shar peiel panelban lakó állatkínzó

2016. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Mi van akkor ha nincs a gazdinál póráz?Akkor hiába kèrem meg!Arról nembis beszélve,hogy a gazdi éppen még csak az ajtót zárja a kutya meg már rohan le a lépcsőn a lépcsőházban!
2016. máj. 1. 18:44
 23/56 A kérdező kommentje:
Meg hiába láttam most őket,nem merte odamenni mert a nagy szabadon volt!
2016. máj. 1. 18:46
 24/56 bollocks ***** válasza:
83%
Ha ilyen fogyatékos vagy, költözz ki valami Isten háta mögötti tanyára, vagy valami barlangba.
2016. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Utólsó!Miért lenne ez fogyatékosság?Az hogy féltem a gyermekeimet a kutyámat a családomat!Ha annyira okos vagy akkor azt mond meg hogy te mit cselekednél ilyen esettben ha a családod biztonsága a tétt!!!!!!!
2016. máj. 1. 19:22
 26/56 anonim ***** válasza:
95%

Honnan veszed, hogy VESZÉLYESEK????????? Ezt az egyet nem sikerült megválaszolni.

A szomszéd anyuka azt mondta még mindig nem válasz.

2016. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 Hovarju ***** válasza:
100%

Beszélj a gazdával, akkor ha épp kutya nélkül van. (mindenhova biztos nem viszi őket magával) Mondd el, hogy félsz a kutyáitól, kérd meg, hogy fogja meg őket, ha titeket lát. Ismerkedj meg velük, lehet, hogy nem is bántanak, csak nagyok.


Nekem egy labrador keverékem van panelban. A környék gyerekei rendszeresen játszanak vele, szinte mindenkit imád. Én is póráz nélkül sétáltatom. Van egy szomszéd néni, aki elmondta, hogy ő fél a kutyáktól. Ezért, ha vele találkozunk, illetve más olyan lakóval aki ismeretlen, vagy tudom hogy fél a kutyától, akkor pórázra rakom, vagy megvárom, amíg elmegy. pl.nem szállok be vele egyszerre a liftbe.

2016. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló igazad van èn is au ilyen alkalmat várom.Egyenlőre még nem lakunk ott még felújítunk majd 2hét múlva költözünk.Ha az utcán vannak szabadon az egyszerübb mert az ember oda tud szólni hogy fogja meg.Nekem a lépcsőházas szitu okoz gondott hogy ott nincsenek megkötve.Gyanutlanul mész be a lépcsőházba és veled szemben robog a kutya lefele hírtelen megijedsz és azt megérzi a kutya pedig csak meglepődsz!!
2016. máj. 1. 20:55
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem. Meg kéne ismerni a kutyát. Mész haza, megy veled szemben, hozzászólsz, kicsit megsimogatod (ha már ismered) abból nem lehet gond. Nekem ez lenne a természetes reakció, persze nem kell azonnal ráugrani, meg nyomkorászni, elsőre meg legyen ott a gazda is, de ha ismered akkor mért félsz tőle? Írtad, hogy a kiskutya van pórázon. Na ahhoz nem mennék oda, valószínűleg nem véletlen tartja megkötve.
2016. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
Nem ismerem csak egy lakó mesélte hohy felelőtlwnül hozzák le a kutyákat.Meg láttam őket.Azt meg egyáltalán nem tartom normálisnak amit már írtam hogy a kutya bemegy a másik lakásába.A gazdi meg ordibál hogy nem bánt meg hogy jöjjön ki.A kutya ne legyen szabadon a lépcsőházban törvény vonatlozik rá.Én se engedem el az enyémet.
2016. máj. 1. 21:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!