Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull kisbaba mellett?

Pitbull kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
6 hónapos terhes vagyok, van egy lassan 1,5 éves kan pitbullunk. Nagyon kedves jó természetű, iszonyatosan családcentrikus és ragaszkodik hozzánk. Imádjuk egymást :) minden embert szeret, mindenkinek örül, csak a kan kutyákkal szemben mutatott agres
2016. júl. 18. 21:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
7%

# 8


Ha már sértegetünk, akkor te meg egy vadbarom. Parancsolj.


Én telibe..om, hogy mire lettek kitenyésztve. Közelébe nem mehetne a gyerekemnek. Nem hogy pitbull, de más kutya sem.

2016. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Volt régebben egy kérdés. Egy anya a kutyáját szerette volna visszaszerezni akit a gyerek születése miatt adott el... Itt sírt az oldalon hogy vissza akarja kapni mert hiányzik neki... Csak te tudod mennyire bízol a kutyádban és hogy mersz-e kockáztatni. Ne cselekedj elhamarkodottan,Jól gondold át. Én személy szerint nem válnék meg a kutyámtól amíg nincs bizonyíték hogy agresszív lenne. De ti tudjátok. Dönts helyesen.
2016. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
92%

Basszus emberek!


A pitbull nem egy gyilkos fenevad!


Nevelés kérdése minden,pont azért valóak gyerek mellé,mert strapabírókat,magasabb a fájdalom küszöbük és míg egy yorki,bichon oda kap amiért meghúzta a gyerek a farkát a pit csak fekszik tovább,mert megsem érezte.


Több millió ember tart kutyát és van gyereke gond nélkül élnek.


A hírekben a felelőtlen szülőket láthatjuk,akik felügyelet nélkül hagyták a kutyát és a gyereket együtt.

Illetve nem figyeltek a kutya jelzéseire eléggé.

2016. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
18%
Milyen yorki bischon képes fél perc alatt megnyomorítani egy gyereket vagy meg is ölni? A pit képes rá. Ha a yorki oda is kap ,akkor se lesz komoly súlyos sérülése, baja a gyereknek,ellentétbe a pitekkel amiket szájukba tett feszítővel szokás leszedni az áldozatukról. De ha nagyobb testű kutya kell akkor egy golden vagy egy vizsla ezerszer megbízhatóbb. Mutassatok egy videót -hírt ,ahol pl golden vagy labrador marcangolt egy embert, mert pites az van jónéhány. Ez is biztos véletlen hiszen a pitnél békésebb kutya nincs is. Azért jár kell minden második börtöntöltelék pitekkel janizni a tére mert végtelenül békések .
2016. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
36%

Szerintetek ha ez a macska nem zavarja el a kutyát akkor mi történt volna?

HERO CAT SAVES CHILD FROM DOG BRUTAL ATTACK - HD

https://www.youtube.com/watch?v=aBW5dfRoG7Q

Ha a macska nem zavarja meg akkor boldogan fetrengene a gyerek a földön az aranyos kis kutyussal? A videó vége felé látható sérülés szerint nem hinném.

2016. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Na most az hogy milyen egy kutya természete és hogyan nevelik az más. Dicsérheted a végtelenségig a goldikat és kuvaszokat meg az összes többit de képzel azokat is jócskán el lehet cseszni. Azok is tudnak vadak lenni...
2016. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
84%
2016. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
19%

17es... És ha egy kutya is neki ront annak a kislánynak. Akkor is ilyen lekesen linkelgetted volna? :D


Kötve hiszem.


A pitbull igazi gyerek barát kutya, a hold meg sajtból van.


Valamint egy yorki előbb odakap, és fél perc alatt kivégez egy gyereket, mint a pitbull.


Realitás kérem szépen. Avagy hit kérdése.

2016. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

Minden kutya és mindegy hogy pitbull vagy németjuhász vagy csivava csak akkor lesz agresszív az emberrel szemben ha a gazdája agresszívként neveli.

Ismerek olyan családot ahol 3 kisgyerek mellett 2 pitbull van. A kislány aki 5 éves szó szerint felöltözteti, rajzolgatja, ölelgeti, vele alszik a kutyákkal. A kutyák élvezik, hogy a gyerekek velük vannak. A legagresszívabb viselkedésük annyi volt, hogy az egyik pitbull lefingotta a nagy fiút..

Ügyeletes recepciósként sajnos szemtanúja voltam annak is, amikor rohantak a vérző gyerekkel a kórházba, hogy a kutya beleharapott a gyerek arcába. A szemét szó szerint ki kellett műteni. Ja, a kutya egy drótszőrű tacskó volt.. Nos, ezért mondom, hogy mindegy, hogy milyen fajta a kutya, mind csakis a neveléstől függ...

Csak megjegyzem. Volt idő amikor a németjuhász kutyák is vérebek voltak, vagy a doberman egy gyilkos kutya.. Sőt volt olyan is amikor a komondorokat ki akarták irtani mert vadak..

2016. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért nem kellene általánosítani. Az hogy rossz a hírük nem azt jelenti hogy az összes kutya embert fog tépni. Szerintem nem ismered a kutyájukat. Majd ők ledöntik mit csinálnak. Én imádom ezeket a fajtákat és gyerek mellett is tartanám. Mondjon ki mit akar.
2016. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!