Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull kisbaba mellett?

Pitbull kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
6 hónapos terhes vagyok, van egy lassan 1,5 éves kan pitbullunk. Nagyon kedves jó természetű, iszonyatosan családcentrikus és ragaszkodik hozzánk. Imádjuk egymást :) minden embert szeret, mindenkinek örül, csak a kan kutyákkal szemben mutatott agres
2016. júl. 18. 21:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tarthatod baba mellett! :) látszik a leírtakból hogy jól nevelt és nyugodt természetű! Az olyan válaszokra ne figyelj hogy harci kutya meg nem szabad! 😃 nincsenek tisztában azzal hogy ez a fajta a világ legcsaládiasabb kutyája!😊 ha először furcsán fogadná a kisbabát, az csak azért van mert még nem ismeri nem látta! De idővel ha összenőnek nagyon jó pajtások lesznek! ;) hidd el
2016. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem sem lesz gond már most ismerkedik baba cuccokkal és puszilgatja a hasam :))
2016. júl. 26. 08:02
 33/34 anonim ***** válasza:

Volt(meg van is) több fajta kutyánk de a gyerekekkel a "harci" kutyáink voltak a legkedvesebbek. Ha választanom kellene, milyen kutyával engedem ki felügyelet nélkül(nem teszek ilyet, csak elméletben) a gyerekeket az udvarra, az egy ilyesmi lenne.

Persze az ideális az lenne, ha a gyerek és a kutya együtt nőhetne fel, de szerintem így sem lesz gond.

2016. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Remélem megtartottátok a kutyust. Csak annyi, hogy kíméletlenül szelektálták az emberre visszaharapó kutyákat a tenyésztésből... = amikor szétválasztották a viadalokon a kutyákat, aki a közbelépő emberre harapott, elpusztították... Sosem értettem, aki a gyerekét a kutyáktól való félelemre neveli. Ő dolguk, de sosem tudtam visszafogni magam, amikor a szeretetbomba pitbullunkat az utcán családosok harcikutyázzák, vagy hogy, ne sétáltassam az utcán stb stb. Ilyenkor inkább tőlem kell tartaniuk a beszólogazóknak:D Az én 13 hónaposom első szava a vau volt és bárhol látunk vaut, mutogatja, vauvau és ha szabad, megsimogatjuk. Mellesleg, imádja a pitbullunkat, a cane corsonkat és a tacsinkat is, ők pedig viszont...
2018. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!