Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felelőtlen vagyok?

Felelőtlen vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos Német juhászom, kertes házban lakunk, ezért nem viszem le sétálni sehova, mert azt mondta akitol vettem hogy így nem kell. Tud mozogni egész nap, pisi,kaki is johet,mivel osszeszedem, stb. Na meg ahol mi lakunk rengeteg "cigány" van,ha mondhatom így, és félek is vele lemenni mert ugye akármikor megtörténhet a gond.. Felelőtlen vagyok így? Mégis be kellene iktatnom legalább egy hosszú sétát valahogyan?

2016. aug. 3. 21:42
1 2 3
 11/24 okrwdw ***** válasza:
73%
Utolsó, ha a szomszédok mondjuk Kangalt vagy Tosa Inu-t tartanának, nem biztos, hogy örülnél, hogyha bemennének a kertedbe :D
2016. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Meghiszem:D

Am 7esnek meg azt hozzatennem,mikor irta h ki se merjek menni..

Hat mar nem is merek, plane egyedul.

Elmentem ma boltba es mikor jottem visszafele jottek csapatba fiuk elkezdtek nekem kiabalni hogy majd megfognak, megb*sznak csunyan mondva.. Meg jo h bicajjal mentem es hamar elhajtottam.. Ugyhogy..Veszelyes kornyek ez.

2016. aug. 4. 17:43
 13/24 A kérdező kommentje:
Bocsi,9es nem 7es
2016. aug. 4. 17:43
 14/24 okrwdw ***** válasza:
32%
A cigányok félnek a kutyáktól, ha kutyával mész, nem lesz baj. Az meg ha nem mész el vele sétálni minden nap, ne hidd, hogy akkora tragédia mint ahogy itt sokan előadják (főleg, hogy a kertben tartod)...panelban is tartanak kutyát, úgy, hogy leviszik 3x egy nap, nem hiszem, hogy sokkal rosszabb lenne neki a kertben...
2016. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
#14 te se tudod miről beszélsz :DD A paneles kutyák azzal a 3 sétával szocializálják a kutyát minden nap új ingereket kap a kutya, játszhat, szaglászhat ellenben egy kerti dísznek tartott kutya se nem játszhat se nem szaglászhat csak úgy van. Szocializálatlan és neveletlen lesz...
2016. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 okrwdw ***** válasza:
12%
Akkor a mi aranykoszorús mestertenyészetünkben buta, szocializálatlan kutyák vannak. Aki meg egy 50 kilós kutyát tart 20 négyzetméteren, az a felelősségteljes kutyatartó...
2016. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%

Ismerek én olyan aranyplecsnis mestertenyésztőt,aki nem bír a kutyáival,nekimennek mindennek,ami mozog.

Pedig lakásban vannak.

2016. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 okrwdw ***** válasza:
0%
Nem állok le vitatkozni, úgy tartja mindenki a kutyáját ahogyan akarja. Lehet próbálkozni szocializálni egy boerboelt vagy cane corsot egy 1.5 szobás lakásban a 3 sétáltatással :)
2016. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 okrwdw ***** válasza:
0%
Hozzáteszem, hogy akkora szakértők vannak itt szerintem, hogy a felsorolt kutyákból talán 1-et láttak már képes újságban, de a nagy szavakkal tudnak dobálózni, hogy, hogy kinek, hogy kellene csinálnia...
2016. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 okrwdw ***** válasza:
3%
A kérdés amúgy sem ez volt. Tartsa úgy mindenki a kutyáját ahogy megfelelőnek tartja. Ez olyan mint a gyereknevelés.
2016. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!