Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felelőtlen vagyok?

Felelőtlen vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos Német juhászom, kertes házban lakunk, ezért nem viszem le sétálni sehova, mert azt mondta akitol vettem hogy így nem kell. Tud mozogni egész nap, pisi,kaki is johet,mivel osszeszedem, stb. Na meg ahol mi lakunk rengeteg "cigány" van,ha mondhatom így, és félek is vele lemenni mert ugye akármikor megtörténhet a gond.. Felelőtlen vagyok így? Mégis be kellene iktatnom legalább egy hosszú sétát valahogyan?

2016. aug. 3. 21:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%

# 19 "Hozzáteszem, hogy akkora szakértők vannak itt "


Veled az élen.

2016. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Egyébként van még egy kutyánk, vele játszik,szóval nincs hiánya játékban, pláne hogy én is foglalkozok vele.
2016. aug. 6. 22:12
 23/24 okrwdw ***** válasza:
0%
Lehet kicsit régebb óta tartok kutyákat mint te :) Aki azt mondja, hogy egy kutya jobban érzi magát a panelban mint a kertben az egy kretén sorry.
2016. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
71%
Ja.Nézz körül pl.a mi falunkban aztán gondolkodj.
2016. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!