Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya támadás!?

Kutya támadás!?

Figyelt kérdés
Esti séta közben támadta meg egy póráz nélkül nagytestű kutya az enyémet, aki pórázon volt, szerencsére sikerült kirántanom a szájából. A kutyám most csupa nyál, szerencsére baja nem lett. Mi tehetek azért hogy az a dög eltűnjön innen? Nem először próbált támadni! Legyszi segítségetek, nagyon elegem van belőle, ez volt az utolsó csepp a pohárban... :(

2016. szept. 14. 20:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A kutya hirtelen jött, nem tudtam elé állni stb. Ha mégegyszer támadna és pl leszúrnám önvédelemből, akkor az jogos, ugye? Vagy kaphatok érte valamit? Nyilván elméleti kérdés, nem kezdem el késelni, de biza ha mégegyszer támadólag lép fel, kap egy adagot...
2016. szept. 16. 14:23
 12/12 anonim ***** válasza:

Na ezt pl én sem tudom. :/

Lehet bizonyítanod kell, hogy önvédelem volt.

Legyél nagyon óvatos. A kutya mindig előnyben lesz, főleg ha ilyen nagy. ><

2016. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!