Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek vagy inkább örökbe...

Vegyek vagy inkább örökbe fogadjak kutyust?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik lenne helyesebb.Kis kutyát szeretnék azaz kölyköt vagy max. 1 éveset.Olyat ami nem nő nagyra vagyis kis méretű marad( pl:yorki méretű és S méretű hám kell rá).

2017. febr. 11. 14:25
1 2
 11/14 topoliner ***** válasza:
FajTA amire te gondolsz. Minden kutya fajtiszta (hiszen nem kereszteződnek zsiráffal vagy orrszarvúval sem). Az ugye megvan, hogy pl. a veszettség elleni oltás egy kutya életében visszatérő jelenség? Vannak úgynevezett fajta jellegű példányok, ezeket fajtamentős helyekről lehet beszerezni például. Ezek több-kevesebb mértékben a fajtajellemzőket, fajtajegyeket hozó kutyuk. Így megvan a jótétemény is és a szerelem is könnyebben teljesül.
2017. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem minden menhelyi kutyát kell rehabolni.

Ha biztosra akarsz menni, ne menhelyről, hanem ideiglenes befogadótól vigyél kutyát.

Ott a kutyák családban élnek, a gondozójuk tisztában van minden dolgukkal.

2017. febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 topoliner ***** válasza:
[link] Lefetyeld (nyálazd) át az első 3 oldalt csak és ha kibírod elérzékenyülés nélkül, sokkal strammabb csaj vagy, mint én (nekem nem sikerült). Több, teljesen jó kiállású, teljes értékű és egészséges kutya is kerül ilyen helyzetbe és annyira látszik rajtuk, hogy tudnák hozni az elvárt jókutyasági szintet, csak hát lehetőségük nincs rá.
2017. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

kedves topoliner nevű felhasználó!

Én amúgy ezen az oldalon szoktam keresgetni kutyust hátha egyik megtetszik nekem és anyumnak is.Jelenleg egy spiccet néztem ki de ez még biztos változik mert kb. nyárra tervezzük hogy lessz kutyus.De azért köszi a tippet :).

2017. febr. 12. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!