Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak valami van a...

A kutyámnak valami van a fülével, kezelhetem egyedül?

Figyelt kérdés
Szóval ugyan ezzel a problémával voltunk már orvosnál, a cseppnek amit megvetetett velünk megvan még több mint fele. Arra gondoltam hogy csinálok még egy egy hetes kúrát hátha ismét segít. Csinálhatom egyedül vagy csak orvosi "tanácsra/előírásra" szabad? Ha nem hat akkor elvisszük másik orvoshoz, de addig is inkább ezt próbálnám meg mert egyrész nem akarom kidobni az egész üvegcsét(10-12 000ft volt), másrészt baromi sokat kérnek az orvosok már egy kontrollért is..(6000ft körül) szóval szerintetek? A tünetei egyébként sűrű fejrázás(jó sok, föként séta elején és végén), ritka fülvakarászás (napi 0-2) a fülének nincs szaga.

2017. febr. 15. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Bűzmirigyet nézett az orvosotok? Elég sokszor okoz telítődött, nem ürülő bűzmirigy fülproblémákat.
2017. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen kutya? Szőrbenövés is elő szokott fordulni, főleg bizonyos kutyafajták esetében, spánielek pl., lógó, szőrös fülű kutyáknál.
2017. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Álló fülű, a füle körül nagy a szőr, sokszor belelóg, de már nem tudom kiszedni mert ha csak a füléhezrek húzza el a fejét.
2017. febr. 16. 07:16
 14/15 A kérdező kommentje:
#9 mi is surolant kaptunk.
2017. febr. 16. 07:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Próbálj keresni egy olcsóbb állatorvost, aki lelkiismeretesen és hozzáértően megnézi mi a problémája, még most, amíg nem annyira nagy a gond. Ha rosszabbodik, nagyon sokat fog szenvedni miatta.
2017. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!