Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyaiskola, ahol...

Van olyan kutyaiskola, ahol nézik a kutya személyiségét is?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos csak olyan kutyasulival találkoztam, ahol megvolt a menetrend, hogy első óra fekszik, második óra ül, stb, ment szépen sorban a "tananyag" a 8-10 kutyának/gazdinak, de az oktató arra nem vette a fáradtságot, hogy a kutyáknak megkérdezze a nevét vagy megnézze, hogy valamelyik kutya MIÉRT nem csinálja meg jól ezt vagy azt... azt nem tartom értelmes megoldásnak, hogy azt tanítja meg a gazdának, hogy ha nem fekszik le a kutya, akkor hogy kell a póráznál fogva lerántani a fejét, hogy lefeküdjön, remélem, értitek. Szóval olyan iskola érdekelne, ahol legalább egyszer elbeszélgetnek a gazdival, hogy milyen a kutya, ahol olyan titkokat, trükköket is tanítanak a kutyaneveléshez, ami nem csak abból áll, hogy elmondják a falkavezérség szent hármas szabályát, aztán le vagy sz.rva, és oldd meg magadnak. Ha csak az elmélet érdekelne, akkor eleget tanulok a könyvekből is. Szóval van olyan kutyasuli, ahol tényleg foglalkoznak a kutyával és nem csak a tanfolyamot zavarják le?
2010. máj. 9. 10:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen, értem én, csak tényleg nagyon gyorsnak tartom azt, hogy egy tanfolyam mondjuk 6-10 hét, és akkor ugye az egyik foglalkozáson gyakorolunk valamit, és akkor azt már ott, először valamilyen szinten meg kell tudni csinálni, szerintem nagyon gyorsan haladnak ezekkel a dolgokkal, persze tudom, hogy otthon kell nekem a kutyával gyakorolni, de épp akkor nincs ott az oktató, amikor otthon gyakorolok, és ezért nem tud segíteni, mert ugye az, hogy mi nem megy, az otthon derül ki. Az egyéni foglalkozást én se szeretném, nem a csoporttal van bajom, hanem ezzel a sorbanállunk, és mindenki néz dologgal... ha ott lennénk mondjuk 2-3 órát, és mindenki külön gyakorol, és az oktató 10-10 percet eltölt külön-külön minden kutyával, és akkor és ott személyre szóló tanácsot ad, az lenne a legjobb, csak nem tudom, hogy egyáltalán van-e ilyen. Meg hogy nem tanfolyam keretei között tanulnánk, hanem minden vasárnap van mondjuk foglalkozás, és mindig lehet valamit gyakorolni, és ka kell, akkor 3x is elmegyek ugyanarra a foglalkozásra, ha nekem épp arra lenne szükségem... szóval ilyen nincs vajon?
2010. máj. 9. 13:53
 12/13 anonim ***** válasza:

A Herosz kutyaiskolában így van.

heroszsuli.sokoldal.hu

2010. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
szuper, megnézzük, köszi!
2010. máj. 9. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!