Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a barátotok a vietnámi...

Ha a barátotok a vietnámi munkája során kutya húst enne és ezt elmesélné nektek és még csak nem is lelkiismeret furdalással, tudnátok még a barátotoknak nevezni? Hogyan leckéztetnétek meg?

Figyelt kérdés
én örülnék ha megmarathatnám a kutyámmal picit. én már nem tatom őt a barátomnak. igazából embernek sem.
2017. márc. 1. 15:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%

Ahhoz nekem nincs közöm, hogy ő mit eszik.

De ha tudja, hogy nekem ez nagyon rosszul esik, hogy kutyát esznek, és mégis elmeséli, akkor mérges lennék rá.

Tartsa meg magának a furcsa ízlését.

2017. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 bollocks ***** válasza:
40%
Van két kutyám, imádom őket, de ha a Távol-Keletre utaznék, és lenne rá lehetőségem, én is megkóstolnám a kutyahúst. Semmivel sem etikátlanabb, mint sertést, bárányt, kecskét, marhát, lovat, szarvast, csirkét, kacsát, libát, stb enni.
2017. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem azok az állatok is aranyosak, amiket mi simán megeszünk és nem igazán alacsonyabb rendűek egy kutyánál. Szóval bár én nem ennék kutyahúst, ettől még nem fogok felhorgadni azon, hogy mások esznek.
2017. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Ez olyan, hogy a másik érzéseit illik tiszteletben tartani. Pl. sógornők nyulat tart, ezért soha de soha nem eszünk nyúlhúst a családi összejöveteleken. Tahóság is lenne tőlünk.
2017. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
Mi nem esszük meg a barátainkat!!Ők 4 lábon járó, kis földre szállt angyalok!Hogy ha csak megkóstolta, nem baj???Emberek!!Ezek a kutyák a hű társaink,azért születtek a világra, hogy a lelkünket ápolgassák, vigyázzák a "lépteink"!! Utálom az összes aberált csíkszeműt...az ilyen pedig nem barát, kukába vele...
2017. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
74%
Nem lesz népszerű a válaszom, de szerintem semmivel nem jobb az sem, hogy valaki csirkét eszik, vagy disznót. Ugyanolyan állat mind, ezen az elven mindegyiket sajnálni kéne.
2017. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt nekem a barátaim kutyások vagy állatszeretők, és nem ennének kutyahúst, főleg nem "menőznének" ezzel.


Ha netán mégis ilyen történne, hát az ő dolga, nem sok közöm van hozzá mit eszik és mit nem. Félre ne értsd, én sem engedném a kutya húsának fogyasztását. De sokan nyuszit tartanak és hányan megesszük minden lelkiismeret furdalás nélkül a nyúlhúst. Vagy aki lovas, lovagol, lótulaj, a lónak a húsát is ugyan úgy megeszi sok ember. Én kutya- és lóhúst se eszek/ennék, már csak elvből sem, de ez az én döntésem. Hogy más erről hogyan vélekedik, az az ő dolga. Megleckéztetni meg aztán főleg nem értem mire fel...

2017. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
24%
Igy ahogy a 17. irja. A kis csirke szerintem sokkal szebb állat, vagy a nyuszi is. Meg egyébként az nem állat kinzás ha levágod. Az amit sok ember művel vele az inkább állat kinzás. Be zárják egész napra a lakásba, vagy a kocsiba.
2017. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%
Na, látszik hogy ez egy összemosott fórum a mezítlábas bugrisokkal...
2017. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%

az én egyik barátom is evett kutyát. Igaz kesobkésőbb tudta csak meg hogy kutya és ki is hányta.


Én sosem ennek kutyát igaz én a csirkét is sajnálom. Ha nekem kéne megölni vega lennék az tuti.

2017. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!