Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7-8 éves kistestű kutyánk...

7-8 éves kistestű kutyánk vemhes, biztos, hogy bele fog halni a fialásba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, nagypapámtól kaptam aki már sajnos nem él, ez lenne az első fia. Mama már mondogatta, hogy átjár a szomszéd kuvasz kutyája, de nem gondoltam, hogy vemhes lesz tőle, hát a mi kutyánk a kuvasz lábának a feléig ér.

Sajnos nincs pénzem ivartalanítani, mama meg nem foglalkozik vele. Biztos, hogy meg fog halni a fialásba?



2017. márc. 28. 19:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
94%

Baromira nem hiányzik a világra még 5-10 keverék kutya, de a baj már megvan, felesleges tovább alázni a kérdezőt.


Kérdező, rohadtul nem tetszik nekem ez a "nagybátyám elásta a kicsiket" szöveg az egyik hozzászólásodban. Egy dolgot ígérj meg, ha megszületnek a kölykök, ne a mama csapja őket agyon, vagy dobja ki valahol egy kicseszett szatyorban, hanem kérj segítséget állatmentőktől gazdit keresni nekik. Tetovált állatmentők, Állatvédőrség ha tud segít, keresd őket a facebook-on.

2017. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
30%
Itt mindenki a kutyán akar segíteni. A kutyán, aki veszélyben van, és nem a gazdán. A gazda nem számít, sem a kora, sem az anyagi helyzete. Ha nem állatkínzó és nem végtelenül felelőtlen, nem fog letolást kapni. Itt mindenki segíteni akart eddig, csak sajnos a felelős hozzáállás kényelmetlen a kérdezőnek.
2017. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
79%

Honnan szerezne ennyi pénzt?

Mennyit? Egy ivartalanítás max 20 ezer.

Írta, hogy kap pénzt, akkor kispórolom és ivartalanítok.

Ahogy tettem is én is 20 éves korom alatt!

A szuka 7-8 ÉVES.

Olyan nincs, hogy ennyi idő alatt nem lehetett ennyit összeszedni a műtétre, akár hónapokig gyűjtve is.

2017. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
81%

22-es, kutyát NEM kötelező tartani, ha nincs pénzem, nem tartok!

Nem sajnálok SENKIT, itt a kutya szenvedi el, aki nem kérte ezt a helyzetet.

2017. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy lehet hogy a szülésig sem fog eljutni a kutyus.


Idős és kistestű - a kölykök pedig kuvasz-keverékek, és akár nyolc kiskutyája is lehet egy szukának. A tiédnél viszont (a kölykök méretétől függően) akár 3-4 is elég ahhoz, hogy baj történjen - szétnyomják belülről a szukát, vagy nem tudja őket megszülni.


Sajnos valószínű hogy belepusztulna.


Esetleg azt tudod tenni, hogy összeszeded minden megspórolt pénzedet, zsebpénzedet, és elmész a dokihoz.

Vannak orvosok, akik hajlandóak részletre dolgozni.

2017. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
86%
16 éves vagyok. Dolgozom. A kutyám megkap mindent. Brit prémiumot eszik. Julius k9 hámja és jó pár póráza van. Kutyaiskolát is én fizettem. A szüleim csak az oltásokat állták. Az ivartalanítást is én fogom fizetni. És még csak 1 éves, már egy kisebb vagyont (persze gyerek szemmel) ráköltöttem. Szóval aki 16 évesen végignézi a kutyája halálát ahelyett hogy segítene rajta, minden követ megmozgatna, előre gondolkodna az életképtelen... azt kell mondjam (nehéz szívvel) de az anyukának és a kölyköknek is jobb ha átkelnek az örök vadászmezőkre. Ott többé nem árthat nekik senki. Csak azt sajnálom hogy addig a szuka nagyon sokat fog szenvedni. Szegény. Ha szereted a kutyád, nem hagyod meghalni.
2017. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
84%
#24-es én is ezt vallom. Ahogy javasoltam is, hogy most keressen új gazdát a kutyájának a kérdező. Az előbbi válaszomat a sok "ne bántsuk szegény felelőtlen gazdát" válaszokra írtam.
2017. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 anonim ***** válasza:
85%

Add el az új ruhákat.

Én is ezt tettem anno..

2017. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/105 anonim ***** válasza:
76%

Jobb helyeken diákmunkával akár 700-800 forintot is kaphatsz óránként. Ha keményen dolgozol mondjuk minden d.u 3 órát, akkor egy hét akár 15 ezer forintot is kereshetsz. Mondjuk szerintem ez alapból logikus, hogy elmész dolgozni, főleg ha ilyen nehéz helyzetben éltek. Én is 16 éves vagyok, hetente 2-3 alkalommal 2 órát dolgozok. Menne több is, csak a munkahelyemen nincs elég tennivaló. Elmész egy diákmunka központba, ott kapásból 6-7 felé munkát tudnak ajánlani. Szóval csak akarni kell. Egy kezdőösszegnek jó. Megmondod a dokinak, hogy ennyi van, később fizeted a többit.

Vagy szólsz egy állatmentő szervezetnek, viszont ők akkor valszeg keresnek a kutyának egy másik gazdát.

2017. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 anonim ***** válasza:
92%

Elmész a tescoba hétvégékre éjszakai árufeltőltőnek és pár alkalom után megvan az ivartalanítás ára. Nem egy olyan húde nagy dolog. Először viszont keress egy állatorvost, mond el neki a helyzeted és hogy már van munkád és kérj tőle részletfizetést.

De valószínűleg ha meg is születnek a kutyák a nagymamád ássa el őket most a nagybátyád helyett..

2017. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!