Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7-8 éves kistestű kutyánk...

7-8 éves kistestű kutyánk vemhes, biztos, hogy bele fog halni a fialásba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, nagypapámtól kaptam aki már sajnos nem él, ez lenne az első fia. Mama már mondogatta, hogy átjár a szomszéd kuvasz kutyája, de nem gondoltam, hogy vemhes lesz tőle, hát a mi kutyánk a kuvasz lábának a feléig ér.

Sajnos nincs pénzem ivartalanítani, mama meg nem foglalkozik vele. Biztos, hogy meg fog halni a fialásba?



2017. márc. 28. 19:13
 51/105 anonim ***** válasza:
90%
Újra a 16 éves dolgozó lány vagyok. Csak megemlíteném hogy az előző kutyámat 10 évesen vittem haza, pár napos volt. És képzeld meg lehetett oldani a 2-3 óránkénti etetést, pedig falusiak és szegények is voltunk. Semmi sem lehetetlen, de kifogást keresni mindig könyebb.
2017. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy egy kutya kb. 2 hónapig vemhes, és nem valószínű hogy össze tudja szedni a pénzt a szülésig.


Keress valami alkalmi munkát SOS, vagy olyan helyen ahol nagy a munkaerőhiány, tökmindegy hogy mi az!


(ha az én kutyám lenne veszélyben, én leúsznék a pöcegödör legaljára is, ha csak így tudok pénzt keresni)


Ha nincs meg a teljes ár, ajánld fel hogy odaadod az összes pénzt ami nálad van, a maradékot meg x időn belül rendezed.

2017. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
100%

39-es, ajánlom figyelembe az idézőjeleimet :)


"tenyésztett" - gúnyos hangvételben értettem

2017. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 bollocks ***** válasza:
100%
Értem én, hogy szegények vagytok, de remélem, hogy legalább egy ásótok van, mert nagyon úgy tűnik, hogy szükségetek lesz rá...
2017. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 A kérdező kommentje:
Mozognak a hasában :O
2017. márc. 29. 15:27
 56/105 anonim ***** válasza:
96%
óóóó az anyaság csodái <3, ja várj, mégsem... -.-
2017. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
100%

De ne azt nezegesd h mozognak e vagy sem, hanem rohadtul menjel el dolgozni!!!!

Egy kutyának amúgy is megterhelés a vemhesség, es az elles, megfelelő körülmények között is!

Ti egyrészt kicsusztatotok az ajánlott kóhatárból, ez mar +rizikó

Nincsenek megfelelő körülmények még+rizikó

A kiskutyat egy 3x akkora kutya csinálta fel, mint az ő mérete++++++++++++++++*rizikó

Ezt kb emberre atvetítve ugy képzeld el h zsíros kenyér vízzel, egy 50-60 éves ember egyedül otthon, szörnyű körülmények között kell megszüljön segítség nélkül ki tudja hany normálisnál 3x akkora gyereket.

2017. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
100%

Ha már internetezel, ne ide írogass az isten áldjon meg, hanem keress a közeletekben állatmentőket.

Sőt, írd le hol laksz, keresek én neked, csak hívd fel őket

2017. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ha téged csinálna fel egy yeti, akkor is itt tökölnél?
2017. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
7%
Győrtől 30km-re élek. De a kutya már vackol, mama azt mondja pár nap és elleni fog.
2017. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!