Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7-8 éves kistestű kutyánk...

7-8 éves kistestű kutyánk vemhes, biztos, hogy bele fog halni a fialásba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, nagypapámtól kaptam aki már sajnos nem él, ez lenne az első fia. Mama már mondogatta, hogy átjár a szomszéd kuvasz kutyája, de nem gondoltam, hogy vemhes lesz tőle, hát a mi kutyánk a kuvasz lábának a feléig ér.

Sajnos nincs pénzem ivartalanítani, mama meg nem foglalkozik vele. Biztos, hogy meg fog halni a fialásba?



2017. márc. 28. 19:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a kérdező leírta, hogy a szomszédnál is ellett a kutya, nem kaptak se oltást, se féreghajtót, mégis megmaradtak. Tehát szerinte ez a normális, hiába írta itt le jó pár ember, hogy ha már hagyja megszületni az almot, akkor mennyibe is kerülne neki, ha felelősen gondolkodna.

De mindegy, nagy valószínűséggel a szuka el fog pusztulni, mert nyilván az elléshez sem fognak orvosi segítséget kérni, akkor pedig egyértelműen a kölykök is elpusztulnak, mert még ha meg is tudnának születni, az anyjuk nélkül esélyük nincs, a kérdező nem fog tápszert venni nekik és 2 óránként etetni őket éjjel-nappal.

2017. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 A kérdező kommentje:

Hogy etetném őket 2 óránként mikor iskolába járok???

Amúgy tudom, hogy 6-8-10-12 hetesen oltást kéne kapniuk, de ha nincs pénzem nem tudok mit csinálni. A semmiből nem tudok ugrálni.

Csak lehívós állatorvos van, ha lehívom mama nem fizeti ki, be a városba szintén nem engedi bevinni

2017. márc. 29. 09:38
 43/105 anonim ***** válasza:
100%

Drágám oltás előtt is van pár dolog:

OXITOCIN meh összehúzó. Ekkora kölyökök után kelleni fog. Infra lámpa, meleg szoba.

Miért nem kérsz menhelytől segítséget? Hìvd fel őket.

2017. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
100%
Adj el ruhát, mobilt, ékszert, játékot bármit. Vállalj munkát (újság hordás, gyerek vigyázás, takarítás, kozmetika). Ellető ládát meg te is tudsz faragni. A helyet is megtudod tervezni (hölgyén nyugodt helyen a házban, meleg legyen) közben meg tudod összeszedni a penzt.
2017. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
100%

Nem látjátok?

Semmit nem akar tenni, mert arra fogja, hogy iskolába jár, meg mamika nem engedi.

2017. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
75%

Ja, hogy ruhát venni az sikerül, diákmunkázni már nem...


Kérdező, fogd a ruháidat meg a blokkot és szépen visszaviszed őket a boltba, máris van pénz.


Ha mégse, akkor az állatorvostól kérsz részletfizetést és gyönyörű szépen felpattansz a buszra és regisztrálsz a diákszövetkezetnél (de ezt akár interneten is meg tudod tenni ha ezzel is kifogásaid vannak). Olyan nincsen, hogy nem találsz diákmunkát, max nem a szomszéd utcában van, de ha ruhát tudtál venni, akkor feltételezem 16 évesen menni fog ez is...


Vagy menj és kezd el ásni a gödröt a kutyának... Szegény nagyapád helyében elszégyellném, hogy ilyen unokám van, ruhácskára van ész, felelősen gondolkodni nincs...

2017. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 A kérdező kommentje:
Van hely ahová fialhat, infra is van itthon, ugyan az a lámpa ami a kismalacoknak kell, nem?
2017. márc. 29. 13:10
 48/105 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted, hogy nem fog tudni megszülni mert túl nagyok a magzatok??? Próbálj már meg megszülni 2-3 tehén borjút, a kutya is kb ezen fog átmenni...
2017. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy nem is értem, hogy egy 16 éves gyerek ha ilyen szegénységben élnek miért is nem dolgozik... Kérdező, én 16 éves korom óta diákmunkáztam, a párom meg falun élt, 14 évesen ment morzsolni a kukoricát meg szedni a gyomot a szántóról...
2017. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
12%
A 29-es miért lett lepontozva?
2017. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!