Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti honnan (tenyésztőtől,...

Ti honnan (tenyésztőtől, ismerőstől, szaporítótól) szereztétek a kutyátokat? Mennyiért, és milyen fajtát?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba, egy dolgozatomhoz kellene egy ilyen felmérés.


Tehát mindenki válasza érdekel, mindegy hogy kennelből, vagy a jófogásról szerezte be a kedvencét. Mennyit adott érte? És milyen fajtáról van szó (az is érdekel ha keverék)?


Köszönöm mindenkinek a válaszát!


2017. ápr. 5. 20:01
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
79%

Falubeli ismerősömnek fialt le a kutyája. Magyar vizsla,de ugye nincs törzskönyve.

Ingyen hoztam el,hogy ne kerüljön az utcára. (Amúgy nem üzletszerűen szaporították) Már 3 éves,de sajnos meglátszik,hogy nem tenyésztőtől van,mert epilepsziás,meg vannak egyéb problémái. De ettől függetlenül nem bántam meg,hogy elhoztam, ha nem hozom el,akkor kitudja mi lett volna vele.

2017. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
75%

Az első kutyám egy ismerőstől való keverék, nála születtek és kiválaszthattam egyet, tizenegy éve hűséges társam.

A második kutyám egy út szélére kidobott keverék, őt úgy mentettem meg, egyik ismerősöm pont szeretett volna kutyát és gondoltam örül neki mert végtelenül kedves és aranyos kistestű eb, de közölte hogy neki németjuhász kell a betörők ellen, úgyhogy persze hogy nálam maradt és azóta is áldom az eget hogy ő németjuhászt akart inkább, mert imádom.

A harmadik kutyámat rokonoktól fogadtuk be költözéskor mert különben istentudja mi történt volna vele, ő is egy keverék.

A negyedik kutyám egy "szaporítótól" van ahogy itt az oldalon nevezik, BC a fajtája és 45 ezer volt, családias környezetből hoztam el nyolc hetesen az összes aktuális oltásával, féregtelenítésével, chipel, kezdőcsomaggal, mama takarójával, láttam mindkét szülőjét és a helyet is ahol élt. Nem bántam meg, makk egészséges.

2017. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
85%
Jófogásról, szaporítótól, 20ezerért labradort. Sajnos én akkor még nem tudtam, hogy hogy működnek a dolgok kutyavásárlás terén, a családom pedig szerintem most sem tudja:D. Szegény kutya epilepsziás, allergiás vagy 20 féle dologra és egy kisebbfajta vagyont hagytunk ott az állatorvosnál. De egyébként egy cukipofa és egy elkényeztetett dög :D
2017. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
98%

A helyi állatmenhelyről van egy többgenerációs keverék kutyám. 5000,- volt oltással, féregtelenítve, chippel, ivartalanítva. Idén 9 év körüli, nyáron lesz 4 éve, hogy örökbe fogadtam.

Érzékeny lelkű, szeretethiányos, imádnivaló kis bunda baba.

2017. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
89%
Egyik kutyám a helyi állatvédőktől van, 10 ezer forint volt. Helyes kis tacskójellegű kutya. Másik kutyámat 160 ezer forintért vettem tenyésztőtől, fajtája dobermann.
2017. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
78%
az első kettő utca mix volt, ingyen. A következő egy szaporítótól volt 80 000ft-ért, törzskönyve van. Akita inu. Az első kettő makk egészséges volt, az akitával most készülünk újra orvoshoz menni, már legalább 100 000ft-ot az orvosnál hagytunk.
2017. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
78%
Út szélén találtuk, Jack Russel. Az orvos eddig már 70e felett van, süket az életem. Látszik, hogy szapis.
2017. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
83%

Jelenlegi kutyusomat menhelyről fogadtam örökbe, 15 ezret adtam érte, és staffordshire terrier jellegű keverék.

Korábban (12 évvel ezelőtt) dobermannjaim voltak, tenyésztőtől. Legutóbbi dobim ára 90 ezer volt.

2017. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
91%

Egyik se: gyepmesteri telep.


8000Ft, a chip + veszettség elleni oltás ára.


Keverék, sose derül már ki pontosan, miből van, de megdöbbentően úgy néz ki, mint aki schnauzernek készült, de egy szálkás szűrű tacsi előbb ért oda, még a farka is vágott.


10 éves volt, amikor elhoztam.

2017. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
91%

Panelbol vettuk mert nem volt ra eleg idejuk

Beagle

Nem torzskonyves bar ki tudja....szegenynek neve se volt..papirjait nem talaltak!makkegeszseg

2017. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!